Niedziela, 20 października 2019. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

W głosowaniu sms-owym na razie królują dziewczyny. Kasia zaczyna ścigać się z Agnieszką

2017-01-23 09:13:28 (ost. akt: 2017-01-23 09:25:50)

Upływa powoli czas, by oddać głos w plebiscycie na 10 Najpopularniejszych Sportowców Bartoszyc w 2016 roku. W głosowaniu sms-owym do liderki Katarzyny Rutkowskiej zbliżyła się Agnieszka Krauze.

Katarzyna Rutkowska trenuje w Bartoszyckiej Szkole Taekwondo, Agnieszka Krauze jest zawodniczką kobiecej drużyny piłkarskiej Victorii Bartoszyce. Obie idą łeb w łeb w głosowaniu sms-owym. Wyniki na bieżąco można śledzić w tym miejscu.

Obecnie zresztą to dziewczyny rządzą w plebiscycie. Za prowadzącą dwójką znajdują się bowiem, z niewielkimi stratami, które bardzo szybko można odrobić, piłkarka ręczna Aleksandra Lewandowska oraz siatkarka Urszula Bobel. Dopiero za tą czwórką znajduje się pierwszy mężczyzna — żeglarz Dariusz Kuśnierz.

Wyniki głosowania sms-owego to oczywiście nie są końcowe rezultaty. Do uzyskanych w ten sposób punktów doliczone zostaną jeszcze te z drukowanych w "Gońcu Bartoszyckim" kuponów.

Przypominamy, że głosowanie w plebiscycie kończy się 31 stycznia. Wkrótce też podamy informacje dotyczące formy podsumowania tegorocznego głosowania.

kwk

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages