Nerwowo na meczu w Bezledach

2014-11-08 15:45:47(ost. akt: 2014-11-08 15:56:32)
Nie o takim wyniku marzono w Bezledach. W pierwszym meczu rundy rewanżowej Granica przegrała u siebie z Pojezierzem Prostki. Działacze gospodarzy zapowiedzieli, że był to ostatni mecz z Przemysławem Mikulakiem w roli trenera.
W poprzedniej kolejce Granica sprawiła ogromną niespodziankę i pokonała na swoim boisku będącego w ścisłej czołówce Mazura Ełk.

Niestety, kolejne spotkanie zakończyło się rozczarowaniem. Granica przegrała z Pojezierzem Prostki 0:1. Jedyny gol padł w 85. minucie.

Dwie minuty później boisko za drugą żółtą kartkę musiał opuścić obrońca gospodarzy Andrzej Żelazny.

Działacze gospodarzy zapowiedzieli też, że grającym trenerem drużyny nie będzie już Przemysław Mikulak.

- Nie może być inaczej, jeśli trener w przerwie meczu wyjeżdża ze stadionu - powiedział Jan Radziul z Granicy.

Po 16 kolejkach klub z Bezled wciąż będzie zajmował 13.miejsce w tabeli. W następnej serii 11 listopada zagra na wyjeździe z Danpolem Knopin.