Na półmetku prowadzą: Danuta Zalewska, Władysław Bogdanowicz i Tomasz Deluga
2014-08-02 19:45:01(ost. akt: 2014-08-03 10:52:05)
Im bliżej końca głosowania w plebiscycie na Człowieka, Wydarzenie i Inwestycję 25-lecia, tym... coraz ciekawiej robi się w rankingu sms-owym. Na półmetku prowadzą: Danuta Zalewska, Władysław Bogdanowicz i Tomasz Deluga.
Minęło 25 lat przemian ustrojowych, gospodarczych, politycznych i społecznych w naszym kraju. To znakomita okazja do docenienia osób, które w tym czasie wyróżniły się swym działaniem, kształtowały zmiany zachodzące w naszym powiecie, miały wpływ na życie jego mieszkańców, choćby przez działalność społeczną, sportową, gospodarczą czy samorządową.
Kapituła złożona z dziennikarzy "Gońca" wytypowała osoby, inwestycje i wydarzenia, które jej zdaniem miały znaczący wpływ na ostatnie ćwierć wieku w powiecie
Kapituła złożona z dziennikarzy "Gońca" wytypowała osoby, inwestycje i wydarzenia, które jej zdaniem miały znaczący wpływ na ostatnie ćwierć wieku w powiecie
Od razu jedna, bardzo ważna sprawa. Głosy w plebiscycie można oddawać już nie tylko na kuponach, które drukujemy w "Gońcu Bartoszyckim", ale również za pomocą SMS-ów. W przypadku kuponów sprawa jest prosta: należy go wypełnić, wyciąć z gazety i dostarczyć do naszej redakcji osobiście lub za pośrednictwem poczty.
Z SMS-ami sprawa też nie jest skomplikowana. Aby zagłosować, należy wysłać wiadomość pod numer 7148 o treści:
GB.CD.X, w przypadku gdy głosujemy na "Człowieka 25-lecia w Powiecie Bartoszyckim".
GB.ID.X, w przypadku gdy głosujemy na inwestycję 25-lecia.
GB.WD.X, w przypadku gdy głosujemy na wydarzenie i inwestycję 25-lecia.
Kaźdy wyżej wymieniony "X "oznacza numer przypisany każdemu kandydatowi i propozycji (listy poniżej).
Jeżeli zatem chcemy oddać swój głos na np. ks. Mieczysława Szablę, treść SMS-a będzie wyglądała następująco: GB.DC.76. Koszt jednej wiadomości to 1 zł + VAT.
Głosowanie trwa do 31 sierpnia, do tego też terminu czekamy na kupony i SMS-y.
Nasi kandydaci
SAMORZĄD
1. Jan Aftyka — przewodniczący Rady Miejskiej w Bisztynku
2. Janusz Bandura — przewodniczący Rady Miejskiej w Sępopolu
3. Andrzej Binięda — przewodniczący Rady Powiatu,
4. Henryk Bogdanowicz — przewodniczący Rady Gminy Górowo Iławeckie
5. Władysław Bogdanowicz — przewodniczący Rady Gminy w Bartoszycach,
6. Wiktor Borowski — przewodniczący Rady Miejskiej w Bartoszycach,
7. Jerzy Bubeła — burmistrz Górowa Iławeckiego,
8. Zbigniew Ciechomski — wójt gminy Bartoszyce,
9. Janusz Dąbrowski — starosta powiatu, burmistrz Bartoszyc, przewodniczący Rady Miejskiej w Bartoszycach,
10. Stanisław Dubicki — przewodniczący Rady Miejskiej w Bartoszycach, Bogusław Duda — przewodniczący Rady Miejskiej w Bisztynku,
11. Józef Fatla — przewodniczący Rady Miejskiej w Bartoszycach,
12. Antoni Figurowicz — przewodniczący Rady Miejskiej w Sępopolu,
13. Zbigniew Filipczyk — przewodniczący Rady Miejskiej w Bisztynku,
14. Jerzy Frątczak — starosta powiatu,
15. Bogdan Gaber — wójt gminy Górowo Iławeckie
16. Dorota Górecka — burmistrz Sępopola,
17. Jadwiga Gut — wójt gminy Bartoszyce, przewodnicząca Rady Gminy w Bartoszycach,
18. Andrzej Helbrecht — przewodniczący Rady Powiatu, burmistrz Górowa Iławeckiego,
19. Piotr Henrykowski — burmistrz Bisztynka, Władysław Hołub — przewodniczący Rady Gminy Górowo Iławeckie
20. Grzegorz Jatkowski — przewodniczący Rady Gminy Górowo Iławeckie,
21. Bogusław Kaliszewski — przewodniczący Rady Miejskiej w Bisztynku,
22. Jacek Karkowiak — przewodniczący Rady Miejskiej w Górowie Iławeckim,
23. Tadeusz Kiszluk — przewodniczący Rady Miejskiej w Bartoszycach
24. Jacek Przemysław Kostka — przewodniczący Rady Miejskiej, burmistrz Górowa Iławeckiego,
25. Wacław Kowalczyk — przewodniczący Rady Gminy w Bartoszycach
26. Włodzimierz Kowalik — wójt gminy Bartoszyce,
27. Jan Kozłowski — burmistrz Bartoszyc
28. Danuta Kucyk — przewodnicząca Rady Gminy Górowo Iławeckie
29. Alfred Lewicki — przewodniczący Rady Miejskiej w Bartoszycach
30. Roman Lewkowicz — przewodniczący Rady Miejskiej w Bartoszycach
31. Władysław Macełko — wójt gminy Górowo Iławeckie,
32. Andrzej Maciejewski — przewodniczący Rady Miejskiej w Bartoszycach,
33. Maria Milewska — przewodnicząca Rady Powiatu,
34. Jan Mordas — przewodniczący Rady Miejskiej w Górowie Iławeckim,
35. Grzegorz Mucha — burmistrz Sępopola
36. Jan Zbigniew Nadolny — starosta powiatu
37. Krzysztof Nałęcz — burmistrz Bartoszyc
38. Jerzy Necio — przewodniczący Rady Gminy Górowo Iławeckie
39. Bożena Olszewska-Świtaj — wójt gminy Górowo Iławeckie
40. Tadeusz Pencarski — wójt gminy Górowo Iławeckie, przewodniczący Rady Gminy Górowo Iławeckie,
41. Zbigniew Pietrzak — radny sejmiku województwa,
42. Mariusz Pilas — przewodniczący Rady Powiatu,
43. Ryszard Pliszka — przewodniczący Rady Gminy w Bartoszycach,
44. Wojciech Prokocki — starosta powiatu,
45. Leszek Rachocki — przewodniczący Rady Miejskiej w Górowie Iławeckim,
46. Roman Rodzik — burmistrz Sępopola,
47. Tadeusz Sosnowski — przewodniczący Rady Miejskiej w Sępopolu,
48. Miron Sycz — obecnie poseł na Sejm RP, w przeszłości radny sejmiku województwa,
49. Jerzy Szarejko — przewodniczący Rady Miejskiej w Górowie Iławeckim,
50. Danuta Szawara — przewodnicząca Rady Gminy Górowo Iławeckie,
51. Stanisław Szwed — przewodniczący Rady Miejskiej w Bartoszycach,
52. Bohdan Tchórz — przewodniczący Rady Miejskiej w Górowie Iławeckim,
53. Mirosław Warcholak — burmistrz Sępopola, przewodniczący Rady Miejskiej,
54. Marian Wietrak — burmistrz Bartoszyc,
55. Tadeusz Wojnicz — burmistrz Sępopola,
56. Jan Wójcik — burmistrz Bisztynka,
57. Regina Zdanowicz — przewodnicząca Rady Miejskiej w Bisztynku,
58. Ryszard Zduniuk — burmistrz Bisztynka,
59. Jadwiga Zysmanowicz — przewodnicząca Rady Miejskiej w Górowie Iławeckim.
60. Adam Ołdakowski - poseł poseł na Sejm RP, radny Rady Powiatu.
1. Jan Aftyka — przewodniczący Rady Miejskiej w Bisztynku
2. Janusz Bandura — przewodniczący Rady Miejskiej w Sępopolu
3. Andrzej Binięda — przewodniczący Rady Powiatu,
4. Henryk Bogdanowicz — przewodniczący Rady Gminy Górowo Iławeckie
5. Władysław Bogdanowicz — przewodniczący Rady Gminy w Bartoszycach,
6. Wiktor Borowski — przewodniczący Rady Miejskiej w Bartoszycach,
7. Jerzy Bubeła — burmistrz Górowa Iławeckiego,
8. Zbigniew Ciechomski — wójt gminy Bartoszyce,
9. Janusz Dąbrowski — starosta powiatu, burmistrz Bartoszyc, przewodniczący Rady Miejskiej w Bartoszycach,
10. Stanisław Dubicki — przewodniczący Rady Miejskiej w Bartoszycach, Bogusław Duda — przewodniczący Rady Miejskiej w Bisztynku,
11. Józef Fatla — przewodniczący Rady Miejskiej w Bartoszycach,
12. Antoni Figurowicz — przewodniczący Rady Miejskiej w Sępopolu,
13. Zbigniew Filipczyk — przewodniczący Rady Miejskiej w Bisztynku,
14. Jerzy Frątczak — starosta powiatu,
15. Bogdan Gaber — wójt gminy Górowo Iławeckie
16. Dorota Górecka — burmistrz Sępopola,
17. Jadwiga Gut — wójt gminy Bartoszyce, przewodnicząca Rady Gminy w Bartoszycach,
18. Andrzej Helbrecht — przewodniczący Rady Powiatu, burmistrz Górowa Iławeckiego,
19. Piotr Henrykowski — burmistrz Bisztynka, Władysław Hołub — przewodniczący Rady Gminy Górowo Iławeckie
20. Grzegorz Jatkowski — przewodniczący Rady Gminy Górowo Iławeckie,
21. Bogusław Kaliszewski — przewodniczący Rady Miejskiej w Bisztynku,
22. Jacek Karkowiak — przewodniczący Rady Miejskiej w Górowie Iławeckim,
23. Tadeusz Kiszluk — przewodniczący Rady Miejskiej w Bartoszycach
24. Jacek Przemysław Kostka — przewodniczący Rady Miejskiej, burmistrz Górowa Iławeckiego,
25. Wacław Kowalczyk — przewodniczący Rady Gminy w Bartoszycach
26. Włodzimierz Kowalik — wójt gminy Bartoszyce,
27. Jan Kozłowski — burmistrz Bartoszyc
28. Danuta Kucyk — przewodnicząca Rady Gminy Górowo Iławeckie
29. Alfred Lewicki — przewodniczący Rady Miejskiej w Bartoszycach
30. Roman Lewkowicz — przewodniczący Rady Miejskiej w Bartoszycach
31. Władysław Macełko — wójt gminy Górowo Iławeckie,
32. Andrzej Maciejewski — przewodniczący Rady Miejskiej w Bartoszycach,
33. Maria Milewska — przewodnicząca Rady Powiatu,
34. Jan Mordas — przewodniczący Rady Miejskiej w Górowie Iławeckim,
35. Grzegorz Mucha — burmistrz Sępopola
36. Jan Zbigniew Nadolny — starosta powiatu
37. Krzysztof Nałęcz — burmistrz Bartoszyc
38. Jerzy Necio — przewodniczący Rady Gminy Górowo Iławeckie
39. Bożena Olszewska-Świtaj — wójt gminy Górowo Iławeckie
40. Tadeusz Pencarski — wójt gminy Górowo Iławeckie, przewodniczący Rady Gminy Górowo Iławeckie,
41. Zbigniew Pietrzak — radny sejmiku województwa,
42. Mariusz Pilas — przewodniczący Rady Powiatu,
43. Ryszard Pliszka — przewodniczący Rady Gminy w Bartoszycach,
44. Wojciech Prokocki — starosta powiatu,
45. Leszek Rachocki — przewodniczący Rady Miejskiej w Górowie Iławeckim,
46. Roman Rodzik — burmistrz Sępopola,
47. Tadeusz Sosnowski — przewodniczący Rady Miejskiej w Sępopolu,
48. Miron Sycz — obecnie poseł na Sejm RP, w przeszłości radny sejmiku województwa,
49. Jerzy Szarejko — przewodniczący Rady Miejskiej w Górowie Iławeckim,
50. Danuta Szawara — przewodnicząca Rady Gminy Górowo Iławeckie,
51. Stanisław Szwed — przewodniczący Rady Miejskiej w Bartoszycach,
52. Bohdan Tchórz — przewodniczący Rady Miejskiej w Górowie Iławeckim,
53. Mirosław Warcholak — burmistrz Sępopola, przewodniczący Rady Miejskiej,
54. Marian Wietrak — burmistrz Bartoszyc,
55. Tadeusz Wojnicz — burmistrz Sępopola,
56. Jan Wójcik — burmistrz Bisztynka,
57. Regina Zdanowicz — przewodnicząca Rady Miejskiej w Bisztynku,
58. Ryszard Zduniuk — burmistrz Bisztynka,
59. Jadwiga Zysmanowicz — przewodnicząca Rady Miejskiej w Górowie Iławeckim.
60. Adam Ołdakowski - poseł poseł na Sejm RP, radny Rady Powiatu.
SPOŁECZEŃSTWO
61. Jan Bachar — rzeźbiarz, organizator plenerów,
62. Teresa Bratek — poetka, autorka książki o bartoszyckich legendach,
63. Bernadetta Darska — literatka, poetka, literaturoznawczyni, krytyk literacki,
64. Witold Darski — organizował struktury "Solidarności" na Warmii i Mazurach, organizator koncertów związanych z "drogą do wolności",
65. Jerzy Górczyński — literat,
66. Aneta Jagiełło — popularyzatorka tańca i instruktorka Zumba Fitness,
67. Marcin Kaszubat — muzyk, instrumentalista, wokalista,
68. Marcin Kiszluk — aktor, instruktor teatralny,
69. Joanna Kondrat — piosenkarka,
70. Krzysztof Kowalski — animator i popularyzator kultury, lider zespołu Barty,
71. Miron Maciopa — założyciel zespołu The Ukrainian Folk, muzyk, animator kultury,
72. Krzysztof Piechnik — wieloletni dyrektor Bartoszyckiego Domu Kultury, organizator wielu imprez kulturalnych i koncertów,
73. Basia Raduszkiewicz — piosenkarka,
74. Jerzy Sałata — poeta, współzałożyciel grupy literackiej "Barcja",
75. ks. infułat Adolf Setlak — wieloletni dziekan dekanatu bartoszyckiego,
76. ks. Mieczysław Szabla — wieloletni proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w Bartoszycach,
77. Tomasz Szymuś — dyrygent, muzyk,
78. Danuta Zalewska — organizatorka wielu imprez kulturalnych w Bartoszycach,
79. Kamila Zawadzka — prezes stowarzyszenia "Bisztynek-Kulturowo", animatorka kultury, plastyczka.
61. Jan Bachar — rzeźbiarz, organizator plenerów,
62. Teresa Bratek — poetka, autorka książki o bartoszyckich legendach,
63. Bernadetta Darska — literatka, poetka, literaturoznawczyni, krytyk literacki,
64. Witold Darski — organizował struktury "Solidarności" na Warmii i Mazurach, organizator koncertów związanych z "drogą do wolności",
65. Jerzy Górczyński — literat,
66. Aneta Jagiełło — popularyzatorka tańca i instruktorka Zumba Fitness,
67. Marcin Kaszubat — muzyk, instrumentalista, wokalista,
68. Marcin Kiszluk — aktor, instruktor teatralny,
69. Joanna Kondrat — piosenkarka,
70. Krzysztof Kowalski — animator i popularyzator kultury, lider zespołu Barty,
71. Miron Maciopa — założyciel zespołu The Ukrainian Folk, muzyk, animator kultury,
72. Krzysztof Piechnik — wieloletni dyrektor Bartoszyckiego Domu Kultury, organizator wielu imprez kulturalnych i koncertów,
73. Basia Raduszkiewicz — piosenkarka,
74. Jerzy Sałata — poeta, współzałożyciel grupy literackiej "Barcja",
75. ks. infułat Adolf Setlak — wieloletni dziekan dekanatu bartoszyckiego,
76. ks. Mieczysław Szabla — wieloletni proboszcz parafii św. Jana Chrzciciela w Bartoszycach,
77. Tomasz Szymuś — dyrygent, muzyk,
78. Danuta Zalewska — organizatorka wielu imprez kulturalnych w Bartoszycach,
79. Kamila Zawadzka — prezes stowarzyszenia "Bisztynek-Kulturowo", animatorka kultury, plastyczka.
SPORT
80. Grażyna Baranowska — trenerka siatkarek UKS Olimp Bartoszyce, prowadzone przez nią drużyny docierały do półfinałów młodzieżowych mistrzostw Polski,
81. Joanna Czerniewska — karate, mistrzyni Europy, reprezentantka Polski,
82. Tomasz Deluga — wieloletni piłkarz Victorii, jeden z jej najlepszych strzelców w historii,
83. Karol Dudij — lekkoatleta, mistrz i wicemistrz Polski na 1500 m, uczestnik mistrzostw świata, zwycięzca zawodów Pucharu Europy,
84. Magdalena Figat — lekkoatletka specjalizująca się w średnich dystansach, wielokrotna medalistka młodzieżowych mistrzostw Polski, reprezentantka Polski,
85. Mirosław Figat — maratończyk, trener lekkoatletów, popularyzator biegania i wychowawca reprezentantów oraz medalistów mistrzostw Polski,
86. Jan Kadziewicz — wieloletni piłkarz Victorii Bartoszyce, jeden z jej najlepszych obrońców w historii,
87. Jarosław Klimko — drużynę piłkarzy ręcznych Victorii Bartoszyce doprowadził do 5. miejsca w II lidze,
88. Konrad Kozubowski — karateka, medalista mistrzostw Europy, wielokrotny medalista mistrzostw Polski, reprezentant Polski,
89. Ewa Kuraś — sztangistka, reprezentantka Polski, medalistka mistrzostw kraju, uczestniczka mistrzostw Europy i świata,
90. Andrzej Litwin — trener bartoszyckich karateków, wychowawca medalistów Polski, Europy, reprezentantów Polski, posiadaczy czarnych pasów,
91. Mirosław Miller — piłkarz i trener Victorii Bartoszyce, którą wprowadził do IV ligi,
92. Klaudia Owczarek — lekkoatletka, wielokrotna młodzieżowa mistrzyni Polski, reprezentantka Polski,
93. Ryszard Rysztowski — założyciel i wieloletni trener bartoszyckich ciężarowców,
94. Justyna Sosnowska — pochodząca spod Górowa Iławeckiego siatkarka, grająca obecnie w Orlen Lidze kobiet w zespole Myszynianka Muszyna, wcześniej w Pałacu Bydgoszcz,
95. Łukasz Tumicz — piłkarz Reduty Bisztynek, a później ekstraklasy i pierwszej ligi piłkarskiej,
96. Roman Wieczorek — założyciel BKK Rant Bartoszyce, kolarz, wieloletni zawodnik, trener, popularyzator kolarstwa,
97. Tomasz Wiśniewski — jeden z najlepszych piłkarzy Victorii Bartoszyce w latach 90. reprezentant kadry województwa olsztyńskiego juniorów,
98. Tomasz Zaremba — założyciel Bartoszyckiej Szkoły Taekwondo, medalista mistrzostw Polski, jego podopieczni zdobywali medale młodzieżowych mistrzostw Polski, Pucharu Europy.
81. Joanna Czerniewska — karate, mistrzyni Europy, reprezentantka Polski,
82. Tomasz Deluga — wieloletni piłkarz Victorii, jeden z jej najlepszych strzelców w historii,
83. Karol Dudij — lekkoatleta, mistrz i wicemistrz Polski na 1500 m, uczestnik mistrzostw świata, zwycięzca zawodów Pucharu Europy,
84. Magdalena Figat — lekkoatletka specjalizująca się w średnich dystansach, wielokrotna medalistka młodzieżowych mistrzostw Polski, reprezentantka Polski,
85. Mirosław Figat — maratończyk, trener lekkoatletów, popularyzator biegania i wychowawca reprezentantów oraz medalistów mistrzostw Polski,
86. Jan Kadziewicz — wieloletni piłkarz Victorii Bartoszyce, jeden z jej najlepszych obrońców w historii,
87. Jarosław Klimko — drużynę piłkarzy ręcznych Victorii Bartoszyce doprowadził do 5. miejsca w II lidze,
88. Konrad Kozubowski — karateka, medalista mistrzostw Europy, wielokrotny medalista mistrzostw Polski, reprezentant Polski,
89. Ewa Kuraś — sztangistka, reprezentantka Polski, medalistka mistrzostw kraju, uczestniczka mistrzostw Europy i świata,
90. Andrzej Litwin — trener bartoszyckich karateków, wychowawca medalistów Polski, Europy, reprezentantów Polski, posiadaczy czarnych pasów,
91. Mirosław Miller — piłkarz i trener Victorii Bartoszyce, którą wprowadził do IV ligi,
92. Klaudia Owczarek — lekkoatletka, wielokrotna młodzieżowa mistrzyni Polski, reprezentantka Polski,
93. Ryszard Rysztowski — założyciel i wieloletni trener bartoszyckich ciężarowców,
94. Justyna Sosnowska — pochodząca spod Górowa Iławeckiego siatkarka, grająca obecnie w Orlen Lidze kobiet w zespole Myszynianka Muszyna, wcześniej w Pałacu Bydgoszcz,
95. Łukasz Tumicz — piłkarz Reduty Bisztynek, a później ekstraklasy i pierwszej ligi piłkarskiej,
96. Roman Wieczorek — założyciel BKK Rant Bartoszyce, kolarz, wieloletni zawodnik, trener, popularyzator kolarstwa,
97. Tomasz Wiśniewski — jeden z najlepszych piłkarzy Victorii Bartoszyce w latach 90. reprezentant kadry województwa olsztyńskiego juniorów,
98. Tomasz Zaremba — założyciel Bartoszyckiej Szkoły Taekwondo, medalista mistrzostw Polski, jego podopieczni zdobywali medale młodzieżowych mistrzostw Polski, Pucharu Europy.
INWESTYCJE
1. — oddanie do użytku Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II w Bartoszycach,
2. — przebudowa ul. Sikorskiego w Bartoszycach,
4. — przebudowa „Łynostrady” wraz z mostem na Łynie w Bartoszycach,
5. — budowa stadionu w Górowie Iławeckim, — ekspansja sklepów wielkopowierzchniowych,
6. — budowa oczyszczalni ścieków w Bartoszycach,
7. — gruntowna przebudowa Szpitala Rehabilitacyjnego w Górowie Iławeckim.
1. — oddanie do użytku Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II w Bartoszycach,
2. — przebudowa ul. Sikorskiego w Bartoszycach,
4. — przebudowa „Łynostrady” wraz z mostem na Łynie w Bartoszycach,
5. — budowa stadionu w Górowie Iławeckim, — ekspansja sklepów wielkopowierzchniowych,
6. — budowa oczyszczalni ścieków w Bartoszycach,
7. — gruntowna przebudowa Szpitala Rehabilitacyjnego w Górowie Iławeckim.
WYDARZENIE
1. — gradobicie w Bisztynku 4 lipca 2012 r.,
2. — uruchomienie Małego Ruchu Granicznego,
3. — wizyta premiera Donalda Tuska w Bartoszycach,
4. — powódź w Górowie Iławeckim,
5. — starcia rolników Samoobrony z policją na drodze krajowej nr 51,
6. — zwycięstwo Bartoszyc w Pucharze Miast.
1. — gradobicie w Bisztynku 4 lipca 2012 r.,
2. — uruchomienie Małego Ruchu Granicznego,
3. — wizyta premiera Donalda Tuska w Bartoszycach,
4. — powódź w Górowie Iławeckim,
5. — starcia rolników Samoobrony z policją na drodze krajowej nr 51,
6. — zwycięstwo Bartoszyc w Pucharze Miast.
Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych
Zaloguj się lub wejdź przez
Henryk Z. #1460678 | 78.30.*.* 13 sie 2014 21:54
Może ktoś zagłosuje na Krzysztofa Piechnika byłego dyrektora Domu Kultury,który tak dużo ''zrobił'',że aż tynk z sufitu spadł,podczas występów.O innych ''wyczynach'',nie wspomnę,bo i tak wszyscy wiedzą.Miasto po dziś dzień się wstydzi za takiego ''dyrektora'',ale to pupilek burmistrza Nałęcza.Na wszystkie jego wybryki przymykał oczy.Swój człowiek.
Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz
obserwator #1457242 | 95.160.*.* 8 sie 2014 22:13
Aby być na czele listy nie trzeba nic robić dla społeczeństwa, wystarczy wysyłać sms lub kupony (już to przerabialiśmy). Rzeczywistość jest inna niż artykuły w gazetach.
Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz
Były rolnik #1453094 | 79.162.*.* 3 sie 2014 20:30
Głosuję na wydarzenia i starcie rolników na drodze 51!
odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (23)
Przydrożny Dąb #1452633 | 83.28.*.* 2 sie 2014 23:38
A co z człowiekiem, który jest radnym w gminie Górowo Ił. prawie tyle lat co Fidel Castro przy żłobie. Piszę prawie bo Fidel już abdykował. Władziu z Pieszkowa pozdrowionka od byłych wyborców
Ocena komentarza: warty uwagi (9) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (4)