Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Podziel się:

Podziel się:

NIETYPOWY KONCERT Z OKAZJI DNIA MATKI

Maj to miesiąc, w którym obchodzimy święto naszych mam. Właśnie z tej z okazji uczestniczki Koła Muzycznego Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Sokolicy, zorganizowały nietypowy bo facebookowy koncert zapraszając na niego wszystkie mamy.

Dzień Matki w Polsce obchodzimy co roku 26 maja. Tego dnia dziękujemy mamom za trud włożony w nasze wychowanie, okazujemy im miłość i szacunek, wręczając takie upominki jak laurki, kwiaty, czekoladki, kosmetyki i inne drobiazgi. Brakuje słów, aby podziękować za matczyną odwagę, cierpliwość, dobroć, zrozumienie, a tak bardzo chcielibyśmy wyrazić wdzięczność właśnie Tobie Mamo.
Kochana Mamo!
Myślą w przyszłość wybiegam i zaczynam marzyć,
że zastąpię cię w pracy, gdy tylko dorosnę.
Lecz dzisiaj za twe troski, trudy, poświęcenie,
za twą miłość matczyną, nigdy nie zachwianą,
mogę tylko Twą szyję otoczyć ramieniem
i szepnąć do ucha: dziękuję Ci mamo!
Kocham Cię mamo!
Takimi słowami przywitali wszystkie mamy uczestnicy Koła Muzycznego Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Sokolicy, którzy wzorem swoich muzycznych idoli postanowili zorganizować koncert - z okazji Dnia Matki na internetowej stronie swojego koła (facebook). Dziękując za troskę, pomoc i zaangażowanie wszystkim matkom, które wspierają swoje dzieci zawsze, a zwłaszcza teraz w dobie koronawirusa, nagrali filmiki z piosenkami im dedykowanymi. Pomysłodawczynią koncertu była p. Iwona Kasjaniuk nauczycielka muzyki.

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Kasa oraz opublikowany na portalu Bartoszyce: Nietypowy koncert z okazji Dnia Matki
Oceń artykuł:

(0)