Piątek, 15 stycznia 2021. Imieniny Arnolda, Dory, Pawła

Podziel się:

Podziel się:

Konkurs fotograficzny w SP w Galinach

W Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach po raz trzeci już zorganizowano konkurs fotograficzny. Tym razem tematem przewodnim był „Zimowy las wokół nas”.

W konkursie mogli uczestniczyć nie tylko uczniowie szkoły w Galinach, ale również uczniowie pozostałych szkół gminy wiejskiej Bartoszyce. Tegoroczna edycja konkursu zachęcała dzieci do uwiecznienia uroków lasu w okresie zimowym. I chociaż zima w tym roku jest bardzo specyficzna, bo prawie bezśnieżna, to zorganizowany konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem.
Autorom zdjęć udało się uchwycić piękno naszych lasów, czego efektem są bardzo ciekawe i oryginalne fotografie. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w piątek - 28 lutego. Wszystkie zdjęcia wzbudziły zachwyt jury, dlatego wybrać te najlepsze było niezwykle trudno.
Po długich obradach, komisja konkursowa postanowiła nagrodzić trzy najlepsze prace:
I miejsce zajął – Igor Kaplewski ze SP w Bezledach,
II miejsce – Alicja Kapanajko ze SP w Galinach
III miejsce – Zofia Jodko ze SP w Bezledach.
Autorzy zdjęć otrzymali atrakcyjne nagrody od współpracującego ze szkołą Nadleśnictwa Bartoszyce.
Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i serdecznie zapraszamy na wystawę fotografii do naszej szkoły. Kolejny konkurs fotograficzny o podobnej tematyce w naszej szkole za rok!
Aniela Mickanis-Balcewicz
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marek Kirkuć oraz opublikowany na portalu Bartoszyce: Konkurs fotograficzny w SP w Galinach
Oceń artykuł:

(0)