Piątek, 22 stycznia 2021. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Podziel się:

Podziel się:

WALENTYNKOWE NIESPODZIANKI

W piątek 14 lutego od rana w Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach panował radosny nastrój. To przecież dzień imienin św. Walentego-patrona zakochanych.

Dlatego i młodsi, i starsi zawsze znajdą powód do radości, bo miłość i różne jej oblicza jest wszechobecna. To ona napędza nasze życie i czyni je pięknym. Aby zaakcentować to święto uczniowie ubrali się na czerwono i zorganizowali „pocztę walentynkową”.
A w samo południe zagościł u nas Wójt Gminy Bartoszyce p. Andrzej Dycha, by przekazać uczniom miłe wiadomości. Tą niespodzianką były stypendia ufundowane przez Gminę Bartoszyce dla uczniów, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce za pierwszy semestr. Progiem niezbędnym do wyróżnienia było uzyskanie średniej ocen 4,75 i przynajmniej bardzo dobrej oceny z zachowania.
W minionym semestrze pięcioro naszych uczniów sprostało powyższym kryteriom. Oto oni:
Alicja Kapanajko, Maja Madejek i Fabian Bocis z klasy VI, Magdalena Kurpiewska uczennica klasy VII oraz Kacper Siedlecki reprezentant klasy VIII.
Miejmy nadzieję, że inni uczniowie zachęceni sukcesami kolegów dostąpią podobnego zaszczytu już w czerwcu na zakończenie roku szkolnego.
K.Aleksandrowicz
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marek Kirkuć oraz opublikowany na portalu Bartoszyce: Walentynkowe niespodzianki, czyli święto zakochanych w szkole w Galinach
Oceń artykuł:

(0)