Sobota, 23 stycznia 2021. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Podziel się:

Podziel się:

Uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka w Galinach

Babcia i dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Z okazji ich święta 17.01.2020 roku uczniowie Szkoły Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach przygotowali program artystyczny, który przedstawili w świetlicy wiejskiej.

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka została przygotowana przez grupę trzy - czterolatków, pięcio - sześciolatków oraz uczniów klasy pierwszej i ich wychowawców. Podczas występu dzieci śpiewały piosenki i recytowały wierszyki z życzeniami oraz prezentowały swoje umiejętności taneczne. Poza tym, że dziadkowie mogli oglądać swoje pociechy, oni sami dostali zadanie do wykonania. Na prośbę wnuków musieli zaśpiewać utwór Anny Jantar „Tyle słońca w całym mieście”. Dzieci chętnie wspierały w tym swoich dziadków. Po występie artystycznym dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, a dzieci wręczyły im specjalnie przygotowane prezenty.
To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Jolanta Topczyłko


Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marek Kirkuć oraz opublikowany na portalu Bartoszyce: Uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka w Galinach
Oceń artykuł:

(0)