Sobota, 23 stycznia 2021. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Podziel się:

Podziel się:

Dzień Pluszowego Misia w szkole w Galinach

W listopadowy poniedziałek Szkołę Podstawową im. Leśników Polskich opanowały pluszowe zabawki. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem – misiem. Wszystko to z okazji Dnia Pluszowego Misia, który co roku jest obchodzony 25 listopada.

Przedszkolaki zaczęły swój dzień od przedstawienia maskotki, którą zabrały tego dnia do szkoły. Dzieci wzajemnie wymieniały się informacjami o swoich misiach oraz poznawały, dlaczego to właśnie one są tak ważne dla rówieśników. Następnie Pani Anna Szwed z Gminnej Biblioteki Publicznej w Galinach czytała dzieciom bajki o misiach. Jedną z głównych atrakcji było przygotowanie pracy plastycznej, która przedstawiała przyniesione przez dzieci maskotki. Po skończonej pracy miś wraz z dziećmi oraz wychowawcą udali się w odwiedziny do każdej klasy w szkole. Zadaniem uczniów było zaprezentowanie piosenki lub wiersza o misiach, za co zostawały nagrodzone słodkim poczęstunkiem. Po pełnej uśmiechu, ogromu radości zabawie, dzieci podśpiewując poznane piosenki, wróciły z przyjaciółmi – misiami do swojej sali.


Jolanta Topczyłko
Foto = SP Galiny
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marek Kirkuć oraz opublikowany na portalu Bartoszyce: Dzień Pluszowego Misia w szkole w Galinach. ZOBACZ ZDJĘCIA
Oceń artykuł:

(0)