Niedziela, 20 września 2020. Imieniny Eustachego, Faustyny, Renaty

Podziel się:

Podziel się:

Bal karnawałowy w Galinach

Karnawał to cudowny czas zimowych zabaw i balów. Jest on wspaniałą atrakcją, uwielbianą przez dzieci, dostarcza im wiele radości, zadowolenia i przeżyć. 17 stycznia w Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach odbył się bajkowy bal karnawałowy, połączony z wyczekiwaną choinką.

Przedszkolaki oraz uczniowie klas I-III przebrani w barwne i pomysłowe stroje, zamieniły szkołę w bajkową krainę. Nauczycielki zadbały aby dekoracja sali balowej, wprowadziła dzieci w radosny nastrój. Zorganizowały wiele skocznych, rytmicznych zabaw przy muzyce, zachęcając tym dzieci do wspólnej zabawy. Nie mogło również zabraknąć wesołych konkursów, w których każde dziecko miało szansę wziąć udział i zagrać o słodki upominek. Dzieci przebrane w bajkowe stroje, bawiły się rewelacyjnie przy rytmach wesołej muzyki.

Największą radością było pojawienie się długo wyczekiwanego Mikołaja. Dzieci chętnie rozmawiały, mówiły wierszyki, robiły sobie zdjęcia z sympatycznym gościem, który odchodząc zostawił dla każdego ucznia prezent.
Podczas balu karnawałowego, dzięki rodzicom naszych uczniów, dzieci miały okazje skosztować słodkich poczęstunków.

Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, z pewnością wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w naszej pamięci.

Justyna Bartkowiak
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marek Kirkuć oraz opublikowany na portalu Bartoszyce: Bal karnawałowy w Galinach. ZDJĘCIA
Oceń artykuł:

(0)