Piątek, 22 lutego 2019. Imieniny Małgorzaty, Marty, Nikifora

Podziel się:

Podziel się:

Galiny. Rajd rowerowy

Z perspektywy dwóch kółek mogli podziwiać najbliższą okolicę uczniowie starszych klas Szkoły Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach.

W radosnych i beztroskich nastrojach, bo już przed samym zakończeniem roku szkolnego piętnaścioro uczniów wyruszyło na rajd rowerowy. Trasa wiodła z Galin do Stoczka Klasztornego.
Na miejscu mogliśmy podziękować Matce Bożej za wszystkie okazane nam łaski w minionym roku szkolnym, zwiedziliśmy celę więzionego w Stoczku Prymasa Tysiąclecia Stefana Wyszyńskiego a przed dalszą podróżą relaksowaliśmy się w klasztornych ogrodach. Drogę powrotną stanowiła inna, nieco dłuższa trasa.
Troszkę zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do szkoły, czekając na upragnione wakacje.
Największą zaś radość opiekunom sprawiło stwierdzenie uczniów, że o wiele przyjemniej było jechać rowerem przez las, w przepięknych okolicznościach przyrody niż siedzieć przed komputerem.
Aby przypieczętować ukończenie rajdu wszyscy uczestnicy zastali nagrodzeni przez p. dyrektor medalami. Całą wyprawę zrealizowano zgodnie z planem działań szkolnego projektu „Kręci nas bezpieczeństwo” , we współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Galin „Nasze Galiny”.

K. AleksandrowiczArtykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marek Kirkuć oraz opublikowany na portalu Bartoszyce: Rajd rowerowy uczniów ze szkoły w Galinach. ZDJĘCIA
Oceń artykuł:

(0)