Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Podziel się:

Podziel się:

Galiny. Hej, płyń kolędo…

Mimo, iż tegoroczna aura w okresie przedświątecznym nie obdarowała nas białym puchem, to właśnie w tonacji bieli i błękitu odbyły si e tegoroczne jasełka w Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach

Uczniowie w strojach aniołków, pasterzy i innych postaci biblijnych słowem mówionym, kolędami i pastorałkami przypomnieli wszystkim zgromadzonym o cudzie narodzin Pana nad Panami.
A widownia w tym roku była bardzo liczna. Przybyli zaproszeni goście m.in. : przewodniczący Rady Gminy p.Andrzej Kasakowski, przedstawiciel Nadleśnictwa Bartoszyce p.Wiesław Oziewicz, ksiądz proboszcz Stanisław Tokarz, sołtys Galin p. Marcin Przybysz oraz rodzice .
Wspaniały występ naszych najmłodszych uczniów z klas 0-III pod kierunkiem p. M.Kwakszys wprowadził wszystkich w świąteczny, radosny nastrój . Na zakończenie uroczystości p. dyrektor M.Jagiełło złożyła wszystkim serdeczne życzenia, a uczniowie wraz z wychowawcami kontynuowali spotkania wigilijne w klasach.
K. Aleksandrowicz
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marek Kirkuć oraz opublikowany na portalu Bartoszyce: Galiny. Hej, płyń kolędo…
Oceń artykuł:

(0)