Wtorek, 22 września 2020. Imieniny Maury, Milany, Tomasza

Podziel się:

Podziel się:

Jesienne fotografowanie w Galinach

W Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach po raz drugi zorganizowano konkurs fotograficzny, tym razem pod hasłem: „Las w barwach jesieni”.

Głównym celem konkursu było uwrażliwienie uczniów na środowisko przyrodnicze oraz zachęcenie ich do uwiecznienia uroków jesiennego lasu. Uczniowie Szkoły im. Leśników Polskich w Galinach doceniają wartość naszych polskich lasów, dlatego zorganizowany konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem.
Autorom zdjęć udało się uchwycić piękno jesiennego lasu, czego efektem są bardzo oryginalne i kolorowe fotografie. W ocenie prac konkursowych jury wzięło pod uwagę kryteria takie jak walory tematyczne nawiązujące do jesieni, oryginalność i poziom artystyczny zdjęć. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się w środę, 13 grudnia. Po długich obradach, komisja konkursowa postanowiła nagrodzić trzy najlepsze prace: I miejsce zajęła – Alicja Kapanajko, II miejsce – Fabian Bocis oraz III miejsce – Katarzyna Perzanowska. Autorzy zdjęć otrzymali atrakcyjne nagrody książkowe od współpracującego ze szkołą Nadleśnictwa Bartoszyce.
Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i serdecznie zapraszamy na wystawę fotografii do naszej szkoły.
Aniela Mickanis-Balcewicz

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marek Kirkuć oraz opublikowany na portalu Bartoszyce: Jesienne fotografowanie w Galinach
Oceń artykuł:

(0)