Piątek, 19 października 2018. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Podziel się:

Podziel się:

Konkurs fotograficzny w SP w Galinach

W Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach po raz pierwszy zorganizowano konkurs fotograficzny pod hasłem: „Las w moich oczach”.

Głównym celem konkursu była popularyzacja piękna polskiej przyrody, której największe bogactwo można odnaleźć właśnie w lesie. Uczniowie Szkoły im. Leśników Polskich w Galinach doceniają piękno naszych polskich lasów, dlatego zorganizowany konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem.
Autorom zdjęć udało się uchwycić piękno lasu, czego efektem są bardzo ciekawe i oryginalne fotografie. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się we wtorek, 13 czerwca. Wszystkie zdjęcia wzbudziły zachwyt jury, dlatego wybrać te najlepsze było niezwykle trudno. Po długich obradach, komisja konkursowa postanowiła nagrodzić cztery najlepsze prace: I miejsce zajęli – Fabian Bocis i Wiktoria Strzałecka, II miejsce – Monika Wojciechowska oraz III miejsce – Magdalena Kurpiewska. Autorzy zdjęć otrzymali atrakcyjne nagrody książkowe od współpracującego ze szkołą Nadleśnictwa Bartoszyce.
Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i serdecznie zapraszamy na wystawę fotografii do naszej szkoły. Kolejny konkurs fotograficzny o podobnej tematyce w naszej szkole za rok!
Aniela Mickanis-Balcewicz
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marek Kirkuć oraz opublikowany na portalu Bartoszyce: Konkurs fotograficzny w SP w Galinach
Oceń artykuł:

(0)