środa, 24 października 2018. Imieniny Arety, Marty, Marcina

Podziel się:

Podziel się:

WARTO SIĘ UCZYĆ

O tym, że warto się uczyć przekonało się jedenaścioro uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach. W nagrodę za bardzo dobre wyniki w nauce pojechali oni wraz z innymi uczniami z klas IV-VI na darmową wycieczkę do Krynicy Morskiej ufundowaną przez sołtysa Galin p. Marcina Przybysza.

Była to już trzecia edycja konkursu „Warto się uczyć”. Zgodnie z regulaminem konkursu nagrodę otrzymują dwie osoby z każdej klasy, które uzyskały najlepsze wyniki i poczyniły w ciągu roku największy postęp . W minionym już roku szkolnym 2016/17 wyróżnieni zostali uczniowie: z klasy I Emilka Nowakowska i Weronika Staszewska, z klasy II Weronika Barszczewska, z klasy III Fabian Bocis i Martyna Kukawska, Magdalena Kurpiewska i Igor Górski z klasy IV, Kacper Siedlecki i Krzysztof Butniewicz z klasy V oraz Agnieszka Mokijewska i Zuzanna Ludwiniak z klasy VI.
K. Aleksandrowicz
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marek Kirkuć oraz opublikowany na portalu Bartoszyce: Galiny. Warto się uczyć. W nagrodę pojechali na atrakcyjną wycieczkę
Oceń artykuł:

(0)