środa, 23 maja 2018. Imieniny Leoncjusza, Michała, Renaty

Podziel się:

Podziel się:

26 maja uczniowie SP w Galinach dziękowali swoim rodzicom!

Mama i tata to najważniejsze osoby w życiu każdego dziecka, dlatego 26 maja 2017 r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz klas I-III SP w Galinach przygotowały rodzicom wspaniały występ artystyczny.

W piątek, 26 maja 2017 r. w Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich odbył się Dzień Rodziny. Najmłodsi uczniowie szkoły mieli okazję by podziękować swoim rodzicom za ciepły dom, pełen mądrości i radości. Na tę okazję wszystkie dzieci przebrane były za wiosenne kwiaty, a świetlica wiejska zamieniła się w barwną, kwiecistą łąkę. Uczniowie obdarzyli swoich rodziców szczególnym dowodem miłości: z przejęciem odtwarzali swoje role, recytowali wiersze, śpiewali piosenki. Rodzice ze wzruszeniem podziwiali swoje dzieci a na ich twarzach można było dostrzec dumę. Po wspólnym odśpiewaniu „Sto lat”, dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Całusom i uściskom nie było końca. Życzenia złożyła także Dyrektor Szkoły – pani Mariola Jagiełło, która podziękowała rodzicom za trud wkładany w wychowanie i rozwój dzieci. Po części artystycznej przyszedł czas na słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców. Zwieńczeniem imprezy był wspólny piknik zorganizowany przy szkole, gdzie na wszystkich czekała zupa szczawiowa i kiełbaska. Na pewno ten wspaniały, pełen wzruszeń dzień, zarówno rodzicom jak i naszym najmłodszym uczniom, pozostanie na długo w pamięci.
Aniela Mickanis-Balcewicz
Foto – Mariola Jagiełło
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Marek Kirkuć oraz opublikowany na portalu Bartoszyce: Uczniowie SP w Galinach dziękowali swoim rodzicom!
Oceń artykuł:

(0)