środa, 20 stycznia 2021. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Profil użytkownika Marek Kirkuć

Ślubowanie i pasowanie na pierwszoklasistę w Galinach

Zgodnie z tradycją szkoły dnia 13.10.2020 r. najmłodsi przedstawiciele społeczności uczniowskiej zostali pasowani na nowych uczniów Szkoły Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach.

Ze względu na sytuację epidemiczną w kraju i ograniczenia z tym związane, na uroczystości ślubowania zabrakło...

Święto chleba w szkole w Galinach

16 października 2020 roku na długo pozostanie w pamięci uczniów zerówki ze Szkoły Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach. Tego dnia dzieci wraz z wychowawczynią obchodziły Światowy Dzień Chleba.

Historia chleba sięga czasów starożytnych, jednak jego forma różni się nieco od znanego nam...

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w Galinach

21 września 2020 roku przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach obchodziły Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto te ma na celu podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci oraz ma przyczynić się do popularyzacji wychowania przedszkolnego.

Międzynarodowy Dzień Kropki w przedszkolu w Galinach

Międzynarodowy Dzień Kropki to święto, które jest obchodzone od 2008 roku, jednak w Polsce popularność zyskało w 2017 roku.

Wszystko rozpoczęło się w 2003 roku, kiedy Peter H. Reynolds wydał książkę dla dzieci „The Dot” (czyli “Kropka”), w której opowiedziana została historia małej Vashtii. Nieśmiała...

Konkurs fotograficzny w SP w Galinach

W Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach po raz trzeci już zorganizowano konkurs fotograficzny. Tym razem tematem przewodnim był „Zimowy las wokół nas”.

W konkursie mogli uczestniczyć nie tylko uczniowie szkoły w Galinach, ale również uczniowie pozostałych szkół gminy wiejskiej...

WALENTYNKOWE NIESPODZIANKI

W piątek 14 lutego od rana w Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach panował radosny nastrój. To przecież dzień imienin św. Walentego-patrona zakochanych.

Dlatego i młodsi, i starsi zawsze znajdą powód do radości, bo miłość i różne jej oblicza jest wszechobecna. To ona napędza...

Uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka w Galinach

Babcia i dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Z okazji ich święta 17.01.2020 roku uczniowie Szkoły Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach przygotowali program artystyczny, który przedstawili w świetlicy wiejskiej.

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka została przygotowana...

Galiny zagrały z WOŚP

Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Galinach uczestniczyła w 28 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Już po raz 28 ruszyła Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Trzy wolontariuszki : Weronika Pawska, Weronika Skura i Emilia Mihal z klasy VIII, zbierały przez trzy dni pieniądze do...

WSPÓLNE KOLĘDOWANIE W GALINACH

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas spędzony w gronie najbliższych, to czas radości i pojednania. A jak najprościej można się jednać i radować? Odpowiedź jest oczywista-poprzez wspólny śpiew i rozmowy.

Dlatego też już 19 grudnia, a więc na kilka dni przed magiczną nocą, w Galinach...

Galiny. Konkurs na skarbonkę SKO

W Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach odbył się konkurs na najśmieszniejszą skarbonkę SKO.

Tradycją Szkolnej Kasy Oszczędnościowej w Galinach jest coroczny konkurs na wykonanie skarbonki z różnych materiałów - papier, tworzywo sztuczne, szkło, metal itp. Wystarczyło trochę...