Wtorek, 23 stycznia 2018. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Profil użytkownika Marek Kirkuć

Galiny z WOŚP

Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Galinach uczestniczyła w 26 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Już po raz 26 ruszyła Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Trzy wolontariuszki : Wiktoria Białousz, Weronika Pawska i Weronika Skura z klasy VI, zbierały przez trzy dni pieniądze...

Galiny. Hej, płyń kolędo…

Mimo, iż tegoroczna aura w okresie przedświątecznym nie obdarowała nas białym puchem, to właśnie w tonacji bieli i błękitu odbyły si e tegoroczne jasełka w Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach

Uczniowie w strojach aniołków, pasterzy i innych postaci biblijnych słowem mówionym,...

Jesienne fotografowanie w Galinach

W Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach po raz drugi zorganizowano konkurs fotograficzny, tym razem pod hasłem: „Las w barwach jesieni”.

Głównym celem konkursu było uwrażliwienie uczniów na środowisko przyrodnicze oraz zachęcenie ich do uwiecznienia uroków jesiennego lasu....

Mikołaj w Galinach

Wizyta świętego Mikołaja w Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach.

Jak co roku wszyscy uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach wypatrywali z utęsknieniem św. Mikołaja i żeby się upodobnić do niego przyszli w tym dniu ubrani w czerwone czapeczki. Wreszcie...

Zabawa andrzejkowa w Galinach

W piątek, 24 listopada 2017 roku w Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach odbył się bal andrzejkowy skierowany do uczniów klas I-III oraz przedszkolaków. W tym roku dzieci świętowały podwójnie, bowiem andrzejki połączone zostały z balem jesieni.

Galiny. „Jestem sobie przedszkolaczek”

23 listopada 2017 r. w oddziale przedszkolnym Szkoły Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach po raz pierwszy w historii szkoły odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka.

Uroczystość, która przebiegła pod hasłem „Jestem sobie przedszkolaczek” rozpoczęła się od części artystycznej....

Święto Niepodległości w Galinach

Rocznica odzyskania niepodległości jest na stałe zapisana w kalendarzu szkolnych imprez. W tym roku szkolnym w Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach uroczystość z tej okazji przygotowała klasa IV.

Po raz kolejny uczniowie przypomnieli najważniejsze daty oraz okoliczności upadku...

„Śniadanie Daje Moc” uczniom w Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach!

Uczniowie szkoły w Galinach również w tym roku włączyli się do ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Śniadanie Daje Moc”. Dzieci z pomocą rodziców i wychowawców przygotowały zdrowe i pożywne śniadanie. W szkole odbył się również Turniej Niedojadków składający się z zadań ruchowych i sprawdzających wiedzę na temat 12 zasad zdrowego żywienia.

„Kostek z klasą” u dzieci w Galinach

W czwartkowy, listopadowy poranek uczniów oddziału przedszkolnego oraz klas I-III w Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach odwiedziła studentka kierunku lekarskiego Karina Topczyłko wraz z akcją „Kostek z klasą”.

Dla najmłodszych „Kostek z Klasą” to przede wszystkim...

Galiny. Przegląd kamizelek odblaskowych

8 listopada w Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach przeprowadzona została jesienna akcja pod nazwą „Bądź widoczny na drodze - bądź bezpieczny” propagująca bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów na drodze.

Z tej okazji odbył się okolicznościowy apel, na który zostali...