Poniedziałek, 20 listopada 2017. Imieniny Anatola, Edyty, Rafała

Profil użytkownika Marek Kirkuć

Święto Niepodległości w Galinach

Rocznica odzyskania niepodległości jest na stałe zapisana w kalendarzu szkolnych imprez. W tym roku szkolnym w Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach uroczystość z tej okazji przygotowała klasa IV.

Po raz kolejny uczniowie przypomnieli najważniejsze daty oraz okoliczności upadku...

„Śniadanie Daje Moc” uczniom w Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach!

Uczniowie szkoły w Galinach również w tym roku włączyli się do ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Śniadanie Daje Moc”. Dzieci z pomocą rodziców i wychowawców przygotowały zdrowe i pożywne śniadanie. W szkole odbył się również Turniej Niedojadków składający się z zadań ruchowych i sprawdzających wiedzę na temat 12 zasad zdrowego żywienia.

„Kostek z klasą” u dzieci w Galinach

W czwartkowy, listopadowy poranek uczniów oddziału przedszkolnego oraz klas I-III w Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach odwiedziła studentka kierunku lekarskiego Karina Topczyłko wraz z akcją „Kostek z klasą”.

Dla najmłodszych „Kostek z Klasą” to przede wszystkim...

Galiny. Przegląd kamizelek odblaskowych

8 listopada w Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach przeprowadzona została jesienna akcja pod nazwą „Bądź widoczny na drodze - bądź bezpieczny” propagująca bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów na drodze.

Z tej okazji odbył się okolicznościowy apel, na który zostali...

Jesienne biegi w Galinach

6 października w Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach odbyły się Jesienne Biegi o Puchar Dyrektora Szkoły - Marioli Jagiełło.

Wychowawcy wytypowali 7 osobowe reprezentacje klas z podziałem na dziewczynki i chłopców. Zawodnicy biegli w dwóch kategoriach wiekowych, młodsi...

Festyn rodzinny w Galinach

„Bezpiecznie na co dzień i od święta” - pod takim hasłem Szkoła Podstawowa im. Leśników Polskich w Galinach 10 września zorganizowała festyn.

Przyjemne zostało połączone z pożytecznym, ponieważ tradycyjnie już obchodzonemu Świętu Pieczonego Ziemniaka towarzyszyła tematyka...

Galiny. Witaj szkoło !

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach rozpoczęli nowy rok szkolny

4 września 2017 roku był wyjątkowym dniem dla wszystkich uczniów. Właśnie w ten poniedziałek rozpoczęliśmy nowy rok szkolny w zreformowanej ośmioklasowej szkole podstawowej. Najdotkliwiej zmiany odczują...

Konkurs fotograficzny w SP w Galinach

W Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach po raz pierwszy zorganizowano konkurs fotograficzny pod hasłem: „Las w moich oczach”.

Głównym celem konkursu była popularyzacja piękna polskiej przyrody, której największe bogactwo można odnaleźć właśnie w lesie. Uczniowie Szkoły...

WARTO SIĘ UCZYĆ

O tym, że warto się uczyć przekonało się jedenaścioro uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Leśników Polskich w Galinach. W nagrodę za bardzo dobre wyniki w nauce pojechali oni wraz z innymi uczniami z klas IV-VI na darmową wycieczkę do Krynicy Morskiej ufundowaną przez sołtysa Galin p. Marcina Przybysza.

XVI Gminne Spotkanie Przedszkolaków w Galinach

"Każdy z nas zyska na ochronie środowiska." Pod takim hasłem 8 czerwca 2017 r. odbyło się XVI Gminne Spotkanie Przedszkolaków zorganizowane przez Szkołę Podstawową im. Leśników Polskich w Galinach. T

Tematem przewodnim tegorocznego spotkania była ekologia oraz ochrona...