Piątek, 23 października 2020. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Podziel się:

Podziel się:

Młodzi sępopolscy biznesmeni

W II Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Ekonomicznej "Moja Firma, Moja Przyszłość” z Gimnazjum w Sępopolu wzięły udział 3 zespoły osiągając sukces.

W II Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Ekonomicznej "Moja Firma, Moja Przyszłość” z Gimnazjum w Sępopolu wzięły udział 3 zespoły osiągając sukces. Celem konkursu jest rozpowszechnianie wiedzy z zakresu ekonomii, przedsiębiorczości i świadomego korzystania z ofert bankowych oraz tworzenia projektów własnej firmy . Był on podzielony był na cztery etapy, eliminacje szkolne, warsztaty, eliminacje wojewódzkie oraz finał wojewódzki. Wszystkie zespoły zostały finalistami, znalazły się w pierwszej 10-tce w województwie. Ostatecznie po prezentacji efektów swojej pracy I miejsce zdobyli Aleksander Piluk I Maciej Jarzynka - pomysłodawcy Sępopolskiej Spółki Medialnej. Pozostałe zespoły: Dominika Orłowska, Weronika Stankiewicz - założycielki firmy Korepetytorskiej EduChampion i Zuzanna Pycko, Rafał Tucki z pomysłem na Food Trucka "SieJe" zdobyły wyróżnienia.
Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy, aby ich pomysły się urzeczywistniły i osiągnęły sukces finansowy.
E. D.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: E.D. oraz opublikowany na portalu Sępopol: Uczniowie zaplanowali sukces biznesowy
Oceń artykuł:

(0)