środa, 12 sierpnia 2020. Imieniny Hilarii, Juliana, Lecha

Podziel się:

Podziel się:

Sukces uczniów z Gimnazjum im. I. Senderowej w Sępopolu

Uczniowie klasy II a Gimnazjum im. I Sendlerowej w Sępopolu Zuzanna Pycko, Weronika Stankiewicz i Rafał Tucki zostali laureatami ogólnopolskiego konkursu pod patronatem Ministerstwa Finansów - "Finansowoaktywni. Misja uczciwe płacę podatki".

Uczniowie klasy II a Gimnazjum im. I Sendlerowej w Sępopolu Zuzanna Pycko, Weronika Stankiewicz i Rafał Tucki zostali laureatami ogólnopolskiego konkursu pod patronatem Ministerstwa Finansów - "Finansowoaktywni. Misja uczciwe płacę podatki". Ich film pod tytułem "Podatkowe dylematy" znalazł się w 10 najlepszych filmów w kraju spośród 118, które wzięły udział w konkursie Gimnazjaliści zostali zaproszeni na uroczystą galę do Warszawy. Zaproszenie osobiście wręczyła im Naczelnik Urzędu Skarbowego w Bartoszycach Pani Małgorzata Sipko. W stolicy, w Ministerstwie Finansów uczniowie zaprezentowali siebie i swój film. Po uroczystym wręczeniu nagród przez Sekretarza Stanu w Ministerstwie Finansów Wiesława Janczyka, uczniowie wzięli udział w warsztatach z produkcji filmowej z youtuberem Piotrem „Ziemniakiem" Latałą i zwiedzili Pałac Prezydencki. Dwudniowy pobyt w Warszawie dostarczył im niesamowitych wrażeń i przeżyć. Jesteśmy dumni i serdecznie gratulujemy!

E. D.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: E.D. oraz opublikowany na portalu Sępopol: Sukces uczniów z Gimnazjum im. I. Sendlerowej w Sępopolu
Oceń artykuł:

(0)