Piątek, 15 stycznia 2021. Imieniny Arnolda, Dory, Pawła

Podziel się:

Podziel się:

Obchody w Przedszkolu Gminnym Nr 1 w Bartoszycach XX Warmińsko – Mazurskich Dni Rodziny połączonych z Festynem Rodzinnym „ Podajmy sobie ręce”

Obchody w Przedszkolu Gminnym Nr 1 w Bartoszycach XX Warmińsko – Mazurskich Dni Rodziny połączonych z Festynem Rodzinnym „ Podajmy sobie ręce”

Dnia 8 czerwca 2018 roku odbył się w przedszkolu Festyn Rodzinny. Jego organizacja była podsumowaniem działań związanych z XX Warmińsko – Mazurskimi dniami rodziny pt. „Rodzina – Dom- Ojczyzna, oraz połączony był z obchodami dnia Mamy i Taty. Tego dnia przedszkole gościło Panią Jadwigę Gut Wójta Gminy Bartoszyce oraz Pana Bogusława Miluskiegozastępcę Wójta Gminy Bartoszyce, którzy powitali licznie przybyłych gości. Celem spotkania była integracja środowiska rodzinnego z przedszkolem oraz pogłębianie więzi rodzinnych i pokoleniowych. Podczas Festynu podsumowano konkurs literacki „Moja Rodzina”. Przygotowane utwory rodziny samodzielnie zaprezentowały przed publicznością, otrzymując gromkie brawa. Na przedszkolaków i przybyłych gości czekały różne atrakcje: warsztaty bębniarskie z zabawami, konkurencje rodzinne, zabawy w ogrodzie przedszkolnym i inne. Tego dnia rodzice przygotowali pyszne gofry, zdrowe kanapki, sałatki i lody. Czas upłynął w miłej, rodzinnej atmosferze.

j. Sroczak

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Kuźniecow Dorota oraz opublikowany na portalu Bartoszyce: Obchody XX Warmińsko – Mazurskich Dni Rodziny w Przedszkolu Gminnym Nr 1 w Bartoszycach
Oceń artykuł:

(0)