środa, 24 października 2018. Imieniny Arety, Marty, Marcina

Podziel się:

Podziel się:

VII Jesienny Jarmark Sztuki Ludowej i Rękodzieła Artystycznego

Bartoszycki Dom Kultury zaprasza 17 września 2017 r. od godz. 8:00 do 16:30 na posesje Bartoszyckiego Domu Kultury na VII JESIENNY JARMAK SZTUKI LUDOWEJ I RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO.

Zapraszamy serdecznie do udziału w VII Jesiennym Jarmarku Sztuki Ludowej i Rękodzieła Artystycznego, który w tym roku ze względu na rozpoczęte prace remontowe bartoszyckiej starówki odbędzie się na posesji Bartoszyckiego Domu Kultury. Twórcy ludowi reprezentujący różne dziedziny sztuki mają okazję przedstawić swoje wyroby - m. in. rzeźby, obrazy, serwetki, ceramikę, wiklinę a także stoiska z chlebem, miodem, ciastem obrzędowym, regionalnymi przysmakami itp.

Zapraszamy również do udziału w barwnym ludowym korowodzie tzw. "Spacerniaczku". Przemarsz rozpocznie się o godz. 11.30 z "deptaka" przy hotelu Bartis do BDK.

Tradycyjnie jarmarkowi towarzyszyć będzie program artystyczny pt. "Raz na Ludowo" z niespodzianką!
Tym razem w trakcie naszej imprezy wystąpi ZESPÓŁ DISCO POLO "JUNIOR"!

Dodatkowo wszystkim mieszkańcom powiatu bartoszyckiego BDK proponuje KONKURS KULINARNY na jesienną potrawę pod hasłem "Jesienne Przysmaki". Podczas Jarmarku odbędzie się degustacja i ocena potraw przez Komisję Konkursową.

UWAGA! Zgłoszenia wystawców chętnych do wzięcia udziału w jarmarku przyjmujemy do 12 września 2017 r. pod numerem telefonu 89 762 23 89.
Wyroby prezentowane na stoiskach muszą być wytworzone w sposób nieprzemysłowy i niekomercyjny, posiadać walory artystyczne lub regionalne i być wytworem pracy zgłaszającego stoisko.
Prosimy o zabranie ze sobą własnych stolików i namiotów.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Bartoszycki Dom Kultury oraz opublikowany na portalu Bartoszyce: VII Jesienny Jarmark Sztuki Ludowej i Rękodzieła Artystycznego
Oceń artykuł:

(0)