Niedziela, 22 lipca 2018. Imieniny Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca

Podziel się:

Podziel się:

Sara Szymczak & M.A.B.S. na Letniej Scenie BDK

Kolejny koncert z cyklu "Leniwych Weekendów" przy Bartoszyckim Domu Kultury. W najbliższą niedzielę (25.06.17) umili Państwu czas olsztyńska wokalistka Sara Szymczak z zespołem M.A.B.S., przyjemna muzyka i miejsce na leżaku gwarantowane :)

Sara Szymczak - wokalistka i aktorka - urodzona 29 kwietnia 1985 roku w Gdyni. Od dziecka zafascynowana muzyką, teatrem ... - generalnie sztuka w każdej postaci. Już jako 7 - letnia dziewczynka postanowiła założyć swój pierwszy zespół muzyczny w którym śpiewała :) Później stwierdziła, że będzie aktorką, a że marzenia się spełniają to - w 2007 roku odebrała swój dyplom - aktor dramatyczny scen polskich. Przez parę lat była związana z Teatrem im.Stefana Jaracza w Olsztynie. Zagrała również w paru polskich serialach u boku świetnych, znanych, pięknych i lubianych aktorów :) Jednak to muzyka zawładnęła jej sercem ... Od 2011 roku jest związana z zespołem - M.A.B.S. Grają jazz, blues, gospel ... generalnie muzykę swingową. W 2014 roku nagrali płytę Świąteczną - Sara Szymczak & M.A.B.S. - "Kolędy i Pastorałki na jazzowo". Miała również przyjemność śpiewać z różnymi zespołami grającymi różne gatunki muzyki na różnych scenach całej polski :)
Koncert rozpocznie się o godzinie 18:00
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Bartoszycki Dom Kultury oraz opublikowany na portalu Bartoszyce: Sara Szymczak & M.A.B.S. na Letniej Scenie BDK
Oceń artykuł:

(0)