środa, 13 grudnia 2017. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

Profil użytkownika Bartoszycki Dom Kultury

Świąteczny Jarmark Sztuki Ludowej i Rękodzieła Artystycznego

Bartoszycki Dom Kultury, BartQltura i parafia św. Jana Ewangelisty i Matki Boskiej Częstochowskiej zaprasza 17 grudnia 2017 r. od godz. 8:00 do ok 17:00 na parking przy kościele Farnym na ŚWIĄTECZNY JARMARK SZTUKI LUDOWEJ I RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO.

Bajki serio z menażerią - wernisaż 08.12.2017

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wernisażu „Bajki serio z menażerią. Vera Kobylińska i Szymon Kobyliński - sztuka animalistyczna”, który odbył się w Bartoszyckim Domu Kultury 8 grudnia 2017 r. Na wystawę składają się prace Very Kobylińskiej poświęcone animalistycznej tematyce oraz rysunki, które swojej czteroletniej wnuczce rysował dziadek - Szymon Kobyliński. Dziękujemy artystce i przybyłym gościom - to dzięki Wam na wernisażu panowała tak ciepła, rodzinna i serdeczna atmosfera!

The Gospel Time - Koncert w Bartoszyckim Domu Kultury

Zespół z wyjątkową pasją i zaangażowaniem uczestniczy w wielu warsztatach na terenie kraju prowadzonych m.in. przez Briana Fentressa z USA, Natalie Philips i Petera Francisa z Londynu, Wandę Reese, Carmę Reese z USA, Solomona Facey’a z Anglii oraz Petera Steinvinga z Danii. Wokaliści doskonalą również swój głos w oparciu o nowoczesną technikę Speech Level Singing.

Mikołajkowe Show w Bartoszyckim Domu Kultury

Wczorajszy dzień zdecydowanie należał do dzieci i młodzieży Bartoszyckiego Domu Kultury! Wszystkie grupy tematyczne z dumą i uśmiechem na twarzy zaprezentowały program, który tak starannie przygotowywały podczas zajęć odbywających się w BDK. Zapraszamy do krótkiej fotorelacji z tego wyjątkowego dnia. Miłego oglądania :)

„Bajki serio z menażerią. Vera Kobylińska i Szymon Kobyliński- sztuka animalistyczna”.

Vera Kobylińska jest malarką, rysownikiem, rzeźbiarką, która nie wyobraża sobie życia bez zwierząt. Warszawianka z urodzenia, warmiaczka z wyboru. Tu na Warmii znajduje idealne warunki i natchnienie do sztuki

„Bajki serio z menażerią. Vera Kobylińska i Szymon Kobyliński- sztuka animalistyczna”. Vera...

Warsztaty perkusyjne - Piotr Wysocki (Kobranocka)

Bartoszycki Dom Kultury serdecznie zaprasza wszystkich lokalnych i okolicznych muzyków na warsztaty perkusyjne.

Zajęcia poprowadzi Piotr 'Vysol' Wysocki - polski muzyk rockowy, perkusista zespołów Kobranocka i Atrakcyjny Kazimierz. Współtworzył formację Fragmenty Nietoperza. W latach 1987-1989...

Warsztaty perkusyjne - Piotr Wysocki (Kobranocka)

Bartoszycki Dom Kultury serdecznie zaprasza wszystkich lokalnych i okolicznych muzyków na warsztaty perkusyjne.

Zajęcia poprowadzi Piotr 'Vysol' Wysocki - polski muzyk rockowy, perkusista zespołów Kobranocka i Atrakcyjny Kazimierz. Współtworzył formację Fragmenty Nietoperza. W latach 1987-1989...

Koncert Olsztyńskiego Chóru Collegium Baccalarum

Wyjątkowy koncert w Kościele Farnym

Dnia 24 września b.r. Bartoszycki Dom Kultury oraz Parafia św. Jana Ewangelisty i Matki Boskiej Częstochowskiej w Bartoszycach zorganizowali koncert Olsztyńskiego Chóru Collegium Baccalarum, którym od 1997 r. dyryguje dr Agata Wilińska. Wyjątkowy i klimatyczny...

VII Jesienny Jarmark Sztuki Ludowej i Rękodzieła Artystycznego już za nami..

Jarmark odbył się na posesji Bartoszyckiego Domu Kultury. Wystawcy przyjechali do nas z terenu powiatu bartoszyckiego, Giżycka, Lidzbarka Warmińskiego, Węgorzewa oraz z Podlasia i zaprezentowali same wspaniałości, których z pewnością nie dostaniemy w tradycyjnych sklepach (wiklina, hafty, koronka, zabawki z włóczki, przysmaki regionalne, jeansowe wyroby: torby, torebki, porfele, zabawki, itp.).

Koncert Olsztyńskiego Chóru Collegium Baccalarum

Bartoszycki Dom Kultury oraz Parafia św. Jana Ewangelisty i Matki Boskiej Częstochowskiej w Bartoszycach serdecznie zapraszają 24 września 2017 r. o godz. 13:50 do Kościoła św. Jana Ewangelisty i Matki Boskiej Częstochowskiej na koncert Olsztyńskiego Chóru Collegium Baccalarum. Wstęp na koncert jest bezpłatny.