Poniedziałek, 13 lipca 2020. Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty

Podziel się:

Podziel się:

Wszystkim Medykom w podziękowaniu za pracę

Uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 8 im. Łesi Ukrainki w Bartoszycach dziękują wszystkim MEDYKOM za niezwykle trudną i odpowiedzialną pracę w walce z epidemią koronawirusa.Jesteśmy wdzięczni WAM za to, że codziennie niesiecie pomoc potrzebującym, narażając swoje zdrowie i życie, a także zdrowie swoich rodzin.
Wspieramy Was i jako pokolenie najmłodszych jesteśmy dumni ze swoich rodziców, bliskich i znajomych oraz wszystkich, którzy wybrali zawód związany ze służbą zdrowia i w tym niezwykle trudnym czasie służą z wielkim poświęceniem chorym.
Szczególne słowa uznania i życzenia zdrowia i wytrwałości składamy pielęgniarkom z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek.

W formie wdzięczności dla wszystkich pracowników służby zdrowia uczniowie szkoły z ukraińskim językiem nauczania przesłali prace wykonane w domu podczas zdalnego nauczania.
Akcję „Kartka dla Medyka„ w naszej szkole zainicjowali nauczyciele Anna Dąbrowna i Mirosław Bachor.
Lubomira Tchórz

Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Lubomira Tchórz oraz opublikowany na portalu Bartoszyce: Wszystkim Medykom w podziękowaniu za pracę
Oceń artykuł:

(0)