Piątek, 22 lutego 2019. Imieniny Małgorzaty, Marty, Nikifora

Podziel się:

Podziel się:

Mieszkańcy Sępopola z wizytą w Gołdapii

18 maja mieszkańcy Sępopola, Jezioran i Bisztynka w ramach spędzania czasu i poznawania walorów regionu Warmii i Mazur, odwiedzili Gołdap, które znajduję się w sieci miast Cittaslow.

Uczestnicy wycieczki mieli okazję nie tylko się zintegrować, ale przede wszystkim skorzystać z atrakcji, zwiedzić miejsca charakterystyczne dla miasta ale też zobaczyć jak w Gołdapi płynie życie w idei slowlife.
Osoby biorące udział w autokarowej wycieczce miały napięty program. Zwiedzili m.in.:
Piękną Górę, na której mieli okazję wjechać kolejką krzesełkową , co było nie lada wyzwaniem w związku z wysokością, dzielnicę uzdrowiskową z pobytem w pijalni wód mineralnych i leczniczych Zdrój gdzie mieli okazję spróbować tej unikatowej wody, zobaczyli też miasto, w tym obejrzeli teren zrewitalizowany.
Całość zwieńczył wspólny obiad w lokalnej restauracji Matrioszka, gdzie w czasie smakowania lokalnych specjałów słychać było gwar i śmiech, który niewątpliwie świadczył o doskonałej integracji i nowych znajomościach.
Uczestników wycieczki przywitał zastępca Burmistrza Pan Jacek Morzy nas którego ręce upominek w imieniu Burmistrza Sępopola Ireny Wołosiuk z zaproszeniem do rewizyty, złożył pełnomocnik Cittaslow Magdalena Puciato.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Urząd Miejski Sępopol oraz opublikowany na portalu Sępopol: Mieszkańcy Sępopola z wizytą w Gołdapi
Oceń artykuł:

(0)