Piątek, 22 lutego 2019. Imieniny Małgorzaty, Marty, Nikifora

Podziel się:

Podziel się:

Zagłosuj na Sępopol w Turnieju Miast Cittaslow!

26 maja Gmina Sępopol po raz trzeci będzie promować piękno naszego regionu w czasie IX Festiwalu Cittaslow. W tym roku miasta zrzeszone w Krajowej Polskiej Sieci Miast Cittaslow spotykają się wspólnie w Lidzbarku Welskim by rozpowszechniać ideę ruchu slow life, ale nie tylko

Sępopol jako jeden z 10 uczestników przystąpił do turnieju miast. Jedną z części składowych owego turnieju było stworzenie amatorskiego filmiku,, Cittaslow-nakręćmy się’’. Młodzież z Samorządu Uczniowskiego ZSP w Sępopolu podjęła się zadania i w półtoraminutowym nagraniu, ujęła piękno naszego miasta, faunę i florę oraz ciekawe miejsca. Żeby jednak mieć szansę wygrać konkurs, potrzebujemy Państwa pomocy. Poniżej znajdą państwo link, odnośnik do strony służącej do głosowania. Wystarczy na niego kliknąć i automatycznie zostaniecie przeniesieni na stosowną stronę .
Uwaga! głosowanie trwa do 21 maja, głosować można codziennie, z różnych przeglądarek, telefonów, komputerów, do czego gorąco zachęcamy. Od tygodnia plasujemy się na drugim miejscu, więc szansa na wygraną jest jak najbardziej realna.
Wygrywają pierwsze trzy miejsca
Oto Link
https://www.playbuzz.com/mgoklc10/g-osowanie-na-najlepszy-film-cittaslow-nakr-my-si
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Urząd Miejski Sępopol oraz opublikowany na portalu Sępopol: Zagłosuj na Sępopol w Turnieju Miast Cittaslow!
Oceń artykuł:

(0)