Piątek, 22 lutego 2019. Imieniny Małgorzaty, Marty, Nikifora

Profil użytkownika Urząd Miejski Sępopol

Współpraca Polsko-Niemiecka w Sępopolu obchodziła swoje 25-lecie.

Rozmawiali po angielsku, niemiecku i po polsku, trochę pomagając sobie gestami. W Sępopolu od 8-15 lipca br. odbywało się letnie spotkanie 20-osobowej grupy młodzieży z Niemiec. Byli to uczniowie w wieku 12-16 lat ze szkół w Lägerdorf i okolic. Z tym miastem Sępopol ma umowę partnerską już od 25 lat. Wydarzenie dofinansowuje Polsko- Niemiecka Współpraca Młodzieży.

W Sępopolu kolejny projekt dla Gimnazjalistów dobiega końca!

W Gimnazjum im. Ireny Sendlerowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Sępopolu dobiega końca realizacja projektu pn. „Aktywny w Gimnazjum – przedsiębiorczy w życiu”. Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Mieszkańcy Sępopola z wizytą w Gołdapii

18 maja mieszkańcy Sępopola, Jezioran i Bisztynka w ramach spędzania czasu i poznawania walorów regionu Warmii i Mazur, odwiedzili Gołdap, które znajduję się w sieci miast Cittaslow.

Uczestnicy wycieczki mieli okazję nie tylko się zintegrować, ale przede wszystkim skorzystać z atrakcji, zwiedzić...

Zagłosuj na Sępopol w Turnieju Miast Cittaslow!

26 maja Gmina Sępopol po raz trzeci będzie promować piękno naszego regionu w czasie IX Festiwalu Cittaslow. W tym roku miasta zrzeszone w Krajowej Polskiej Sieci Miast Cittaslow spotykają się wspólnie w Lidzbarku Welskim by rozpowszechniać ideę ruchu slow life, ale nie tylko

Wiceminister Babalski w Sępopolu!

Burmistrz Sępopola, Irena Wołosiuk zaprasza na spotkanie z Wiceministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi Zbigniewem Babalskim. Odbędzie się ono już w ten piątek 27.04, w sali widowiskowej , w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Sępopolu o godzinie 17:00. Spotkanie ma formę otwartą i jest idealną możliwością do zadania pytań i uzyskania odpowiedzi. Serdecznie Zapraszamy!

Sprzątać Łynę Będziemy już ósmy raz!

Burmistrz Sępopola, Irena Wołosiuk jako główny organizator ma przyjemność zaprosić mieszkańców do wspólnej inicjatywy na coroczne już działanie, jakim jest sprzątanie rzeki Łyny.

To ósma edycja wiosennego projektu, która ma na celu propagowanie ekologii, dbałości o przyrodę , patriotyzmu...

Gminny etap OTWP w Sępopolu „Młodzież zapobiega pożarom” rozstrzygnięty

W dniu 7 marca br. odbył się gminny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Patronat nad turniejem objęła Burmistrz Sępopola Irena Wołosiuk. W organizacji konkursu gminę wsparła Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bartoszycach I Ochotnicza Straż Pożarna w Sępopolu która to udostępniła swoją remizę na czas konkursu, dla dzieci i wszystkich zainteresowanych.

Święto Sołtysa w Sępopolu już za nami!

Dzień Sołtysa Obchodzili w Sępopolu sołtysi i przewodniczący osiedla. Ten szczególny dzień przypada na 11 marca ale to w piątek, 9 marca Burmistrz Sępopola zaprosiła sołtysów do Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury , aby osobiście podziękować im za czas i pracę na rzecz naszej Gminy.