Czwartek, 16 lipca 2020. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Podziel się:

Podziel się:

Czy książka żyje?!

„Książka żyje… Naprawdę!” to tytuł wystawy, którą Oddział dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bartoszycach przy ul. Ogrodowej 1a, ma zaszczyt prezentować w swojej czytelni do 28 lipca 2017 r.

Wystawa to efekt projektu fotograficznego Miejskiej Biblioteki Publicznej w Morągu.

Współtwórcą projektu jest fotograf Hubert Kalinowski, autor głośnej, medialnej sesji „Bibliotekarz – zawód glamour”.

Zdjęcia przedstawiają młodego czytelnika, który czytając, przenika do świata baśni, wyobraźni. Niektórzy z czytelników wcielili się w takie postacie jak: Faun Tumnus, Roszpunka, Harry Potter, Królewna Śnieżka, Kapelusznik, Voldemort, Dzwoneczek, Mała Syrenka i wiele innych.

Działanie organizowane w ramach programu „Wędrowna Akademia Kultury” realizowanego przez Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie, dofinansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu „Bardzo Młoda Kultura 2016-2018″ oraz ze środków samorządów Ełku i Olsztyna oraz Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Wystawa jest dostępna do oglądania od w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży MBP przy ul. Ogrodowej 1a do 28 lipca 2017 r.
w godzinach pracy biblioteki.

Zapraszamy! Naprawdę warto!
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Joanna Turuta oraz opublikowany na portalu Bartoszyce: Wystawa fotograficzna w bartoszyckiej bibliotece dla dzieci
Oceń artykuł:

(0)