Wtorek, 26 stycznia 2021. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

Podziel się:

Podziel się:

Tak kłamią Rosjanie: na Battlefield 3

- W ruinach lotniska w Ługańsku znaleźliśmy należące do Ukraińców amerykańskie Stingery – obwieścili światu rosyjscy terroryści, którzy okupują to ukraińskie miasto. I na dowód pokazali Stingera…Z gry Battlefield 3

Kłamstwo to podstawa istnienia dzisiejszej Rosji. Kreml kłamie przede wszystkim, aby oszukać własne społeczeństwo. Sieją jednak tez zamęt w głowach zachodnich społeczeństw. Informację o „Stingerach” podała np. anglojęzyczna stacja Russia Today. U nich była mowa już o całym składzie amerykańskiej broni.
Informację o "znalezieniu" Stingera rosyjscy terroryści chcieli oficjalnie przekazać OBWE. Internauci szybko jednak wykryli, że zdjęcia, które miały być dowodem, to po prostu zrzut z ekranu popularnej strzelanki komputerowej Battlefield 3. Kłamstwo miało więc krótkie nogi, bo terroryści "za dowód" wzięli pierwsze zdjęcie jakie pokazuje się po wpisaniu do Google słowa Stinger. Jest to Stinger z gry Battlefield 3. Ma on napis: TRACKING RAINER. Na prawdziwym Stingerze widniej napis: TRACKING TRAINER.

Tak to padło kolejne rosyjskie kłamstwo o Ukrainie.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: witek.wit@op.pl
Oceń artykuł:

(0)