Piątek, 15 grudnia 2017. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Profil użytkownika Gmina Bartoszyce

I Gminny Przegląd Spektakli Profilaktycznych

Współczesny świat niesie ze sobą coraz to nowsze zagrożenia, mające bezpośredni związek z rozwojem cywilizacyjnym. Obniża się wiek dzieci, u których specjaliści rozpoznają zaburzenia zachowania, a nawet uzależnienia. Od środków psychoaktywnych, telefonu, tabletu, portali społecznościowych, gier komputerowych. Stąd konieczne jest podejmowanie działań profilaktycznych, rozumianych jako proces wspierający człowieka w prawidłowym rozwoju i zdrowym życiu.

Dzień Niepodległości w gminie Bartoszyce

Serdecznie zapraszamy na gminne obchody Dnia Niepodległości, które odbędą się 11 listopada 2017 r. o godzinie 13.00 w Kościele Parafialnym p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Żydowie.

W programie: - Montaż słowno - muzyczny w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Henryka...

Sukces Łabędnika w konkursie wojewódzkim

„Wieść się niesie, że Łabędnik najpiękniejszy w świecie” z takim banerem i piosenką o wsi mieszkańcy Łabędnik zdobyli Urząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. I nie był to żaden protest a radość ze zdobycia trzeciego miejsca w wojewódzkim konkursie na „Czystą i piękną zagrodę – estetyczną wieś”. Organizatorem konkursu był Związek Gmin Warmińsko-Mazurskich.

"Dużo nas do pieczenia chleba" w Osiece

Jak to mówią w Osiece „bozia kocha wariatów” i zesłała piękną pogodę, dzięki czemu wielki piknik rodzinny odbył się w rzeczywistej i w przenośni ciepłej atmosferze.

Świetlica wiejska w Osiece już od wczesnych godzin porannych tętniła życiem. Trwały przygotowania do realizacji wielkiego...

Pulchna balerina i Rozkosz Prostoty smakowały najbardziej

Na stadionie w Kinkajmach po raz pierwszy odbył się Jarmark Wiejski „Czerwone Jabłuszko”, będący elementem projektu grantowego, realizowanego przez Gminę Bartoszyce w ramach Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność na lata 2014-2020 LGD Warmiński Zakątek.

Warsztaty pieczenia chleba i inne atrakcje w Osiece

Serdecznie zapraszamy na rodzinne spotkanie „Dużo radości z rodzinnej miłości”, które odbędzie się w świetlicy wiejskiej w Osiece w niedzielę 24 września 2017 r. Zabawa rozpoczyna się o godz. 11.00.

W programie: warsztaty pieczenia chleba, gry i zabawy oraz konkursy z nagrodami.

Konkurs kulinarny "Czerwone Jabłuszko"

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym „Czerwone Jabłuszko”, który realizowany jest w ramach projektu „Jarmark Wiejski – Czerwone Jabłuszko” dofinansowanego z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Rodzinny projekt w Osiece

Grupa Nieformalna „Tęcza” z Osieki, którą stworzyły Marzena Suprynowicz, Donata Bogusławska oraz Joanna Wileńska-Markowska wspólnie ze Stowarzyszeniem Wspólny Dom Na Rzecz Mieszkańców Gminy Bartoszyce pozyskała dofinansowanie projektu „Dużo radości z rodzinnej miłości”. Projekt realizowany jest w ramach konkursu mikrograntów Centrum Dla Rodziny ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

Mieszkańcy z Rekownicy z wizytą w Wojciechach

„Wspólnie działamy – więcej wygramy” to tytuł projektu realizowanego przez Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Rekownica a dofinansowanego ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

W ramach projektu doszło do spotkania grup aktywnych mieszkańców wsi Wojciechy i wsi Rekownica...

Stowarzyszenie "Wspólny Dom" - "Godne Naśladowania"

Stowarzyszenie Wspólny Dom Na Rzecz Mieszkańców Gminy Bartoszyce, jako jedyne z powiatu bartoszyckiego zostało wyróżnione w konkursie „Godni Naśladowania”. Konkurs organizowany jest przez Radę Organizacji Pozarządowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

« Pierwsza « Poprzednia 1 2 Następna » Ostatnia »