Piątek, 22 stycznia 2021. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Podziel się:

Podziel się:

Szlachetna Paczka - już za tydzień Weekend Cudów

Wolontariusze SP przez ostatnie dwa miesiące pracowali odwiedzając rodziny, opisując ich historie i udostępniając je na stronie Szlachetnej Paczki. Odwiedziliśmy kilkadziesiąt rodzin, większość z nich znalazła już swoich darczyńców, niestety nie wszystkie. Można jeszcze się włączyć w projekt i pomóc rodzinom w potrzebie.

Kolejny już raz w naszym mieście organizowana jest akcja Szlachetnej Paczki. Wolontariusze w tym roku odwiedzili wiele rodzin, z którymi przeprowadzili rozmowy i wprowadzili ich historie do systemu. Teraz czekamy na darczyńców, którzy przygotują paczkę dzieląc się dobrem z potrzebującymi.
Projekt Szlachetnej Paczki jest jednym z najbardziej rozpoznawanych w Polsce. Działania podejmowane przez wolontariuszy i darczyńców mają na celu pomoc rodzinom, które zmagają się z chorobą, samotnością czy biedą. Jako wolontariusze staramy nieść pomoc taką jaką sami chcielibyśmy otrzymać.
Jerzy Dudek polski piłkarz, bramkarz, wielokrotny reprezentant Polski, zawodnik m.in. Feyenoordu Rotterdam, Liverpool F.C. i Realu Madryt, tak mówi o akcji Szlachetnej Paczki:
„Przez 17 lat grałem w Holandii, Anglii i Hiszpanii, ale nigdzie nie widziałem równie przemyślanego, precyzyjnego systemu pomagania, który przy okazji angażuje tyle emocji. To niesamowite, ile przy tym wyzwala się dobrej energii. Tak było, gdy jako drużyna wspieraliśmy paczkę w Realu Madryt. Sergio Ramos, Iker Casillas, Cristiano Ronaldo- wszyscy od razu to podchwycili, niesamowite jak nas to wtedy zintegrowało. PACZKA to ewenement na skalę światową!”
No i to jest motywacja – mam nadzieję. Zapraszamy wszystkich, którzy się jeszcze wahają i tych, którzy o tym jeszcze nie myśleli do zostania darczyńcami. Wszystkie niezbędne informacje na stronie https://www.szlachetnapaczka.pl/
Rodziny z naszego rejonu czekają na stronie https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor.../lista-rodzin/281
W imieniu rodzin prosimy otwórzcie serducha❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Wolontariusze SP
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Franciszek Maszota
Oceń artykuł:

(0)