Tłum na kortach

2023-09-07 13:47:42(ost. akt: 2023-09-07 09:48:39)

Autor zdjęcia: organizatorzy

TENIS\\\ W kolejnym turnieju z cyklu Grand Prix Bartoszyc zagrało aż 21 zawodników.
Ostatecznie do finału awansowali Marek Kozłowski (lider klasyfikacji generalnej GPB) oraz Konrad Lubieniecki. Po drodze Kozłowski wygrał 6:1 z Bogdanem Białkiem, 6:0 z Andrzejem Jodko i 6:3 z Tomaszem Pękalą, natomiast Lubieniecki kolejno ograł 6:1 Radosława Dobrowolskiego, 7:5 Kamila Krupińskiego i 6:0 Macieja Grypińskiego. W wielkim finale niespodziewanie pewne zwycięstwo 6:0 odniósł Lubieniecki. Trzecie miejsce zajął Dariusz Dec, który pokonał 6:4 Mateusza Łażewskiego.
Kolejny turniej zostanie rozegrany 17 września o godz. 9. Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich tenisistów-amatorów z województwa. Informacje i zapisy: tel. 600 891 116.
* Czołówka klasyfikacji generalnej Grand Prix Bartoszyc: 1. Marek Kozłowski (Bartoszyce) - 1340; 2. Mariusz Królikowski (Bartoszyce) - 856; 3. Maciej Grypiński (Korsze) - 814; 4. Przemysław Wojtowicz (Pieniężno) - 652; 5. Kamil Krupiński (Bartoszyce) - 542 (...) 9. Konrad Lubieniecki (Olsztyn) - 250.