Zwycięstwo i dwie porażki

2023-08-13 12:45:06(ost. akt: 2023-08-13 12:47:38)

Autor zdjęcia: facebook/Victoria

PIŁKA NOŻNA\\\ W 2. kolejce w grupie 1 okręgówki dzielnie walczył beniaminek z Górowa Iławeckiego, niestety, ostatecznie Cresovia wróciła do domów na tarczy. Przegrała też Victoria, natomiast cenne zwycięstwo zaliczyła Łyna.
Olbrzymią szansę na pierwsze punkty miała ekipa z Górowa Iławeckiego, bo po 10 minutach prowadziła 1:0 w Jezioranach, a siedem minut później bramkarz gospodarzy obejrzał czerwoną kartkę. - W sytuacji sam na sam po prostu wyciął naszego napastnika - wyjaśnia Mateusz Wierzbowski, trener Cresovii. - Potem mieliśmy kolejne okazje, niestety, nic nie wpadło do siatki. A po przerwie na boisko wyszedł zupełnie inny zespół, tymczasem gospodarze ambitnie biegali i walczyli, w efekcie zdobyli dwa gole.

* Vęgoria Węgorzewo - Victoria Bartoszyce 2:1 (1:0)
1:0 - Depta (24), 1:1 - Przychodzki (60), 2:1 - Galiniewski (87 k)

* Łyna Sępopol - GKS Stawiguda 4:3 (2:2)
1:0 - Antczak (6), 1:1 - Piórkowski (30), 1:2 - Gorgol (36), 2:2 - Naruszewicz (45+2), 2:3 - Piórkowski (48), 3:3 - Antczak (60), 4:3 - Snopkowski (72)

* MKS Jeziorany - Cresovia Górowo Ił. 2:1 (0:1)
0:1 - Biedulski (10), 1:1 - (63), 2:1 - (83)

* Warmia Olsztyn - Błękitni Pasym 2:3 (2:2)
0:1 - Kulesik (3), 1:1 - Krzywicki (10), 2:1 - Czaplicki (15 k), 2:2 - Dobrzyński (28), 2:3 - Kulesik (47)

* Wilczek Wilkowo - Czarni Olecko 2:1 (1:1)
1:0 - Książek (30), 1:1 - Gdak (33), 2:1 - Dymek (65)

* Pisa Barczewo - Gwardia Szczytno 3:2 (2:1)
0:1 - Jodełka (10), 1:1, 2:1 - Nakamura (29, 40), 2:2 - Wnuk (61), 3:2 - Tucewicz (69)