Cenne zwycięstwo Łyny

2023-06-25 10:27:47(ost. akt: 2023-06-26 10:59:24)

Autor zdjęcia: archiwum

PIŁKA NOŻNA\\\ Łyna Sępopol zrobiła spory krok na drodze do pozostania w klasie okręgowej. W pozostałych trzech parach wynik rywalizacji zespołów z okręgówki i wicemistrzów klasy A jest sprawą otwartą.
* Łyna Sępopol - Kłobuk Mikołajki 6:3 (1:2)
0:1 - Serowik (37), 1:1 - Naruszewicz (42), 1:2 - Zacharewicz (45+1), 2:2 - Antczak (55), 3:2 - Naruszewicz (62), 4:2 - Antczak (76), 5:2 - Naruszewicz (83), 5:3 - Gawliński (88 k), 6:3 - Antczak (90+1)

Pierwsza połowa przybliżyła Łynę do klasy A, ale po przerwie piłkarze z Sępopola wzięli się ostro do roboty, a królami polowania okazali się Naruszewicz i Antczak, którzy zdobyli po trzy gole.
Teraz - by utrzymać się w klasie okręgowej - Łyna w środowym rewanżu nie może przegrać więcej niż dwoma bramkami. Oczywiście każde zwycięstwo i remis także zadowoli podopiecznych Rafała Naruszewicza, grającego szkoleniowca Łyny.