Koniec sezonu coraz bliżej

2023-05-04 11:53:34(ost. akt: 2023-05-04 10:54:24)
PIŁKA RĘCZNA\\\ W 19. kolejce II ligi BSMS po walce minimalnie przegrało z Bydgoszczą.
* BSMS Bartoszyce - AZS UKW Bydgoszcz 23:24 (13-12)

Gospodarze zaczęli w znakomitym stylu, bo po trzech minutach prowadzili 3:0. Potem ich przewaga jeszcze wzrosła - 7:3 po rzucie Borysiuka i 12:7 (Sokólski). Niestety, końcówka pierwszej połowy należała do gości, w efekcie niemalże odrobili straty.
Jednak po 12 minutach drugiej połowy BSMS znowu odskoczyło na trzy trafienia (19:16), wydawało się zatem, że nic złego gospodarzom się nie przytrafi. 14 minut przed końcem bartoszyczanie prowadzili jeszcze 21:18 i... stanęli. Ostatni kwadrans przegrali 2:6, w efekcie komplet punktów pojechał do Bydgoszczy.
* Inne wyniki, 21. kolejka: AZS Fahrenherit Gdańsk - Sambor Latocha Agropom Tczew 27:31 (16-14), Handball Czersk - MTS Kwidzyn 21:23 (10-9)
* 20. kolejka, sobota: Sambor - BSMS (18), Czarni - Wybrzeże, Czersk - Jedynka, AZS UKW - AZS Gdańsk.