Wyjazdowy triumf BSMS

2022-10-01 20:56:10(ost. akt: 2022-10-01 21:10:34)
Jedynka KODO Morąg

Autor zdjęcia: facebook

PIŁKA RĘCZNA\\\ W 2. kolejce II ligi zwycięstwa odniosły BSMS Bartoszyce i Jedynka Kodo Morąg.
* MTS Kwidzyn - BSMS Bartoszyce 20:27 (9:15)

Do 11. min mecz był wyrównany (6:6), ale od tego momentu goście stopniowo zaczęli budować przewagę. W efekcie na przerwę zeszli z bezpiecznym prowadzeniem 15:9, by w drugiej połowie kontrolować przebieg wydarzeń na boisku.

* Czarni Olecko - AZS UKW Bydgoszcz 20:31 (12:16)

Młody zespół z Olecka, beniaminek II ligi, poniósł drugą porażkę. Wiele wskazuje na to, że przez Czarnymi bardzo trudny sezon...

* Jedynka KODO Morąg - Szczypiorniak II Olsztyn 37:23 (17:13)

Na inaugurację sezonu Jedynka przegrała w Tczewie, ale w Morągu punktów nie traci. Tak też było w derbowym meczu z rezerwami Szczypiorniaka.

* Inne wyniki 2. kolejki: Handball Czersk - Sambor Latocha Agropom Tczew 20:31 (12:16); niedziela: Wybrzeże Gdańsk - Pogoń Handball Szczecin.