Co się dzieje! Victoria na czele tabeli szaleje!

2022-09-18 11:32:13(ost. akt: 2022-09-18 13:48:01)

Autor zdjęcia: facebook

PIŁKA NOŻNA\\\ W 7. kolejce w derbach powiatu bartoszyckiego Łyna przegrała z Victorią, która awansowała na pierwsze miejsce w tabeli, bo Mazur Ełk stracił punkty w Reszlu.
* Łyna Sępopol - Victoria Bartoszyce 0:3 (0:3)
0:1 - Kaplewski (20), 0:2 - Daszkiewicz (29), 0:3 - Kaplewski (38)

W derbach powiatu ostatnio Victorii szło słabo, ale tym razem tabela nie kłamała. Zespół z Bartoszyc był w niej zdecydowanie wyżej od Łyny, no i na boisku był też zdecydowanie lepszy.
Podopieczni trenera Pawła Miłoszewskiego odnieśli pewne zwycięstwo, a w 54. min Gajkowski nawet po raz czwarty trafił do siatki, ale sędzia odgwizdał spalonego.
Z kolei 12 minut przed końcem gospodarze byli bliscy szczęścia, bo piłka otarła słupek bartoszyckiej bramki.
Ostatnie dziesięć minut gospodarze grali w osłabieniu, bowiem czerwoną kartką za falu na Borasie został ukarany bramkarz Łyny.

* Inne wyniki: LKS Różnowo - Śniardwy Orzysz 2:3, Błękitni Jurand Pasym - Rona 03 Ełk 2:0, Wilczek Wilkowo - Vęgoria Węgorzewo 0:2, MKS Jeziorany - MKS Korsze 1:1, Orlęta Reszel - Mazur Ełk 2:1, Czarni Olecko 2-0 Żagiel Piecki 2:0, Mazur Pisz - Warmia Olsztyn 2:4.