Zmiana lidera w II lidze!

2022-04-13 13:31:08(ost. akt: 2022-04-13 13:32:58)

Autor zdjęcia: bsms.bartoszyce.pl

PIŁKA RĘCZNA\\\ W 19. kolejce II ligi BSMS przegrało w Bydgoszczy, jednak największą sensacją była porażka Sambora z Wybrzeżem.
* AZS UKW Bydgoszcz - BSMS Bartoszyce 42:35 (20:16)
BSMS: Lewoń, Gryczka - Habiński, Jurewicz, Tokarz, Kaliczyński, Lasota, Możejko, Sokólski, Borysiuk, Dyszkowski, Dziakiewicz, B. Działa, H. Działa

Gospodarze, po trenerskich zmianach, prezentują się bardzo dobrze. Zespół z Bydgoszczy ostatnio wygrywa mecz za meczem i właśnie z takim rywalem w 19. kolejce przyszło zmierzyć się ekipie trenera Andrzeja Cichockiego. - Drużyna z Bydgoszczy jest młoda, szybka, dobrze wybiegana, do tego ekspresowo rozgrywa akcje - zauważa trener BSMS Bartoszyce. - W pierwszej połowie jeszcze potrafiliśmy nawiązać w miarę wyrównaną walkę, choć już na przerwę schodziliśmy ze stratą czterech bramek. Jednak po zmianie stron rywale, którzy grali bardzo szybko, jeszcze bardziej nam odjechali - dodaje Cichocki.
23 kwietnia BSMS zagra w Olsztynie ze Szczypiorniakiem i będzie to ostatni mecz bartoszyczan w tym sezonie.
* Inne wyniki: Handball Czersk - Jeziorak Iława 23:29 (12:16), Jedynka Kodo Morąg - Pogoń Handball Szczecin 35:28 (18:12), Sambor Latocha Agropom Tczew - Autoinwest Wybrzeże Gdańsk 29:31 (14:16); mecz rozegrany awansem: Szczypiorniak II Olsztyn - AZS Fahrenheit Gdańsk 22:42 (11:17).