Za nami halowy turniej piłki nożnej z okazji 690. urodzin Miasta Bartoszyce

2022-02-23 10:00:00(ost. akt: 2022-02-22 09:57:10)

Autor zdjęcia: BOSIR

W ramach obchodów 690. urodzin Miasta Bartoszyce rozegrano halowy turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Bartoszyce. Nagroda trafiła do drużyny „Zalani Kętrzyn”.
W turnieju wzięło udział dziesięć drużyn, które rozegrały łącznie ponad 25 spotkań. Zwycięstwo należy do drużyny „Zalani Kętrzyn”, która pokonała w finale Pisę Barczewo. Trzecie miejsce zajęła Nowa Różanka.

Piłkarze otrzymali nagrody, które wręczył Dyrektor BOSiR Norbert Gromulski oraz Prezes ZGO Bartoszyce Tomasz Majewski. Zawodnicy otrzymali też nagrody indywidualne.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Tadeusz Radziwioniuk (Nowa Różanka), najlepszym bramkarzem Mateusz Papliński (Zalani Kętrzyn), a tytuł najlepszego strzelca otrzymał Mateusz Terzik (Orlęta Reszel).