Emocje w Sępopolu

2021-10-24 20:34:28(ost. akt: 2021-10-24 20:41:53)

Autor zdjęcia: facebook

PIŁKA NOŻNA\\\ Tradycyjnie ciekawie było w końcówce meczu Łyny, bo gole zdobywane lub tracone w ostatnich minutach to niejako wizytówka klubu z Sępopola.
Przypomnijmy, że w meczu z Żaglem (1:4) ostatnią bramkę Łyna straciła w 94. minucie, z Wojciechami (1:1) w 93. min, z Czarnymi (1:1) w 95. min, z Naki (2:3) w 82. min. Tylko w spotkaniu ze Śniardwami (4:3) piłkarzom z Sępopola w końcówce udało się odwrócić losy meczu, bo zdobyli bramki w 89. i 91. minucie.
No i w sobotnich derbach powiatu bartoszyckiego było podobnie, bowiem w 91. min Łyna podwyższyła na 3:0, po czym trzy minuty później Victoria zdobyła honorową bramkę. Warto jednak zauważyć, że goście już od 5. minuty musieli grać w osłabieniu, bo czerwoną kartką został ukarany Gajkowski. Mimo to ekipa z Bartoszyc w 50. minucie mogła objąć prowadzenie, ale po główce Włodarczyka piłka odbiła się od poprzeczki.

Ciekawie też było w Wojciechach, gdzie gospodarze dwukrotnie obejmowali prowadzenie, by ostatecznie przegrać 2:4.

* Łyna Sępopol - Victoria Bartoszyce 3:1 (Damian Gigielewicz 54, 90+1, Naruszewicz 70 - Włodarczyk 90+4); czerwona kartka: Gajkowski (5 Victoria)

* KS Wojciechy - Orlęta Reszel 2:4 (Dawid Sófczyński 3, Maleszewski 46 - Romańczuk 42, 76, Jankiewicz 70, Markisz 80)