2021-10-19 11:48:58(ost. akt: 2021-10-22 09:16:21)
Voltea Lidzbark Warmiński

Autor zdjęcia: organizatorzy

SIATKÓWKA\\\ Bartoszycka Liga Piłki Siatkowej wkracza w decydującą fazę. W pierwszej rundzie męskich play-offów zaciętą walkę stoczyło Braniewo z Karosem.
Jak już informowaliśmy, pierwszy mecz wygrało Braniewo, ale w drugim górą był Karos, który zwyciężył 3:1 (-23, 19, 23, 22). W tej sytuacji o awansie do finału musiał zadecydować „złoty set”, w którym - znowu po bardzo zaciętym pojedynku - górą był Karos (17:15).
W drugiej parze rywalizacja była jednostronna, bowiem Voltea Lidzbark Warmiński dwukrotnie bez straty seta ograła Huragana Wojciechy. Teraz cztery czołowe zespoły rozpoczęły już walkę o miejsca na podium.
* Wyniki, o 3. miejsce BLPS: Braniewo - Huragan Wojciechy 3:1 (25, -20, 25, 25); o 1. miejsce: Karos - Voltea Lidzbark Warmiński 1:3 (15, -18, -16, -18).
Wśród kobiet do finału awansowały Bartoszki, które najpierw ograły 3:0 Fortunate, po czym rywalki oddały drugi mecz walkowerem. Natomiast w drugiej parze Lejdis poradziły sobie z Teamem Cresovia, dwa razy wygrywając po 3:0. Czyli w finale Bartoszki zmierzą się z Lejdis.