W końcówce górą byli rywale

2021-09-26 12:12:54(ost. akt: 2021-09-26 18:46:34)
Victoria Bartoszyce - Tęcza Biskupiec 0:2

Autor zdjęcia: facebook

PIŁKA NOŻNA\\\ Dziesięć minut przed końcem Łyna bezbramkowo remisowała z Czarnymi, a Victoria z Tęczą, natomiast Wojciechy remisowały 2:2 z Naki. Niestety, ostatecznie punkt zdobyła tylko Łyna.
Ósma kolejka okręgówki nie zapisze się złotymi zgłoskami w historii klubów z powiatu bartoszyckiego. Osiem minut przed końcem Łyna wygrywała 1:0, cztery minuty przed końcem Victoria bezbramkowo remisowała, a do 80. minuty Wojciechy dotrzymywały kroki Naki (2:2). Czyli była nadzieja na zwycięstwo i dwa remisu, jednak ostatecznie punkt wywalczył jedynie klub z Sępopola.

Wielka szkoda, bo Wojciechy i Victoria też swym rywalom nie ustępowały, a gdyby bartoszyczanie mieli lepiej nastawione celowniki, to już w pierwszej połowie mogli zapewnić sobie zwycięstwo.

* Łyna Sępopol - Czarni Olecko 1:1 (0:0)
1:0 - Naruszewicz (82 karny), 1:1 - Kozłowski (90+5 karny)

* Victoria Bartoszyce - Tęcza Biskupiec 0:2 (0:0)
0:1 - (86), 0:2 - (90+3)

* KS Wojciechy - Naki Olsztyn 3:4 (2:1)
0:1 - Błudnicki (1), 1:1 - Wróblewski (21), 2:1 - Dawid Sófczyński (34), 2:2 - Knifka (60), 2:3, 2:4 - Marchewka (80, 86), 3:4 - Kępkowicz (90+4)

* Inne wyniki 8. kolejki: Śniardwy Orzysz - Żagiel Piecki 0:1, Omulew Wielbark - Orlęta Reszel 1:2, Rominta Gołdap - Wilczek Wilkowo 4:0, Pojezierze Prostki - Vęgoria Węgorzewo 0:3, Rona 03 Ełk - MKS Jeziorany 1:1.