Wojciechy i Victoria grały do końca

2021-09-18 20:28:00(ost. akt: 2021-09-18 21:03:04)

Autor zdjęcia: facebook

W 7. kolejce okręgówki w 93. minucie meczu w Reszlu Victoria zdobyła zwycięską bramkę, natomiast w Wojciechach w tym samym momencie gospodarze zapewnili sobie remis w pojedynku z Łyną.
* KS Wojciechy - Łyna Sępopol 1:1 (0:1)
0:1 - (23), 1:1 - Gwiazda (90+3)

Gospodarze mieli przewagę, jednak nie potrafili udokumentować jej zdobyciem gola. Na dodatek sami gola stracili i potem przez 70 minut usiłowali odrobić straty. Ostatecznie udało się to im dopiero w doliczonym czasie. W efekcie małe derby powiatu zakończyły się sprawiedliwym podziałem punktów.

* Orlęta Reszel - Victoria Bartoszyce 2:3 (2:1)
1:0, 2:0 - Romańczuk (7, 20), 2:1, 2:2, 2:3 - Pęcak (45, 82, 90+3)

Po 22 minutach gospodarze wygrywali 2:0 i zanosiło się na kolejną porażkę Victorii. Jednak trener gości Paweł Miłoszewski miał Patryka Pęcaka i nie obawiał się go użyć.
No i tuż przed przerwą Pęcak zdobył kontaktowego gola, w 82. min doprowadził do remisu, po czym w doliczonym czasie postawił bartoszycką kropkę nad i!
A mogło być jeszcze lepiej, bo w 58. min Przychodzki trafił w poprzeczkę.

* Inne mecze: Vęgoria Węgorzewo - Omulew Wielbark 5:2, MKS Jeziorany - Rominta Gołdap 1:2, Wilczek Wilkowo - Pojezierze Prostki 9:0, Żagiel Piecki - Czarni Olecko 7:0, Śniardwy Orzysz - Tęcza Biskupiec 1:5; niedziela: Naki Olsztyn - Rona 03 Ełk.