Czwartoligowiec z Korsz był lepszy o jedną bramkę

2021-08-26 14:59:19(ost. akt: 2021-08-26 15:01:08)

Autor zdjęcia: facebook

W drugiej rundzie Wojewódzkiego Pucharu Polski Victoria musiała uznać wyższość czwartoligowca z Korsz.
* Victoria Bartoszyce - MKS Korsze 1:2 (0:0, 1:1)
1:0 - Adrian Włodarczyk (55), 1:1 - Patryk Harasim (72), 1:2 - Mariusz Gąsiorowski (100)
VICTORIA: Rodak - Kadziewicz, Włodarczyk, Solecki, Kozera, A. Niksa, Przychodzki, Miłoszewski, Kawalerowicz, Pęcak, Jodko, Rubażewicz, Kaplewski, Dądzik, Welens, Pryszczepko, K. Niksa, Tucholski

Goście grają w wyższej klasie rozgrywkowej, jednak długo nie mogli poradzić sobie z gospodarzami, którzy jeszcze niedawno byli jedną nogą w klasie A.
Mało tego, po bezbramkowej pierwszej połowie to Victoria niespodziewanie objęła prowadzenie po strzale Włodarczyka. Chwilę później mogło być po meczu, niestety, piłka jedynie odbiła się od poprzeczki bramki Korsz.
Goście mieli więcej szczęścia w 72. minucie, gdy doprowadzili do remisu, a w dogrywce udało się im zdobyć zwycięskiego gola.
W efekcie Victoria pożegnała się z Wojewódzkim Pucharem Polski, ale na pewno nie zawiodła. Bartoszycki zespół przez 120 minut ambitnie walczył, a w jego dobrej grze widać rękę trenera Pawła Miłoszewskiego.
Teraz tylko Victoria musi zacząć wygrywać w okręgówce.