Victoria Bartoszyce przegrywa z liderem DKS Dobre Miasto

2021-04-12 16:00:00(ost. akt: 2021-04-12 15:52:25)

Autor zdjęcia: arch. MBKS Victoria Bartoszyce

W sobotę (10.04.21) MBKS Victoria Bartoszyce w trudnym, wyjazdowym spotkaniu uległa liderowi tabeli klasy okręgowej grupy 1 DKS Dobre Miasto 2-1. Drużyna z Dobrego Miasta przed 20 kolejką, z dorobkiem 51 punktów pewnie prowadził w tabeli. Natomiast Victoria mając 22 pkt zajmowała 9 lokatę.
Po udanym pojedynku derbowym z Cresovią Górowo Iławeckie, gdzie Victoria grając u siebie wygrała 3-1, nadszedł czas na wyjazd do lidera. Goście w mecz weszli znakomicie. W 10 minucie bramkę dla Victorii zdobył Kamil Kozera. Jednak radość drużyny nie trwała długo. W 16 minucie po golu Mateusza Różowicza gospodarze spotkania wyrównali stan meczu. Remis utrzymał się do przerwy. W drugiej odsłonie lepsi okazali się gracze DKS Dobre Miasto ustalając wynik spotkania w 58 minucie meczu. Decydującą o zwycięstwie bramkę zdobył Kamil Lullies.

W następnej kolejce MBKS Victoria Bartoszyce podejmuje u siebie SKS Szczytno, które do drużyny z Bartoszyc traci 3 punkty w tabeli, mając jeden mecz zaległy. Przed Victorią bardzo ważny mecz o tzw. 6 punktów.

DKS Dobre Miasto 2-1 MBKS Victoria Bartoszyce
10min. Kamil Kozera (0-1)
16min. Mateusz Różowicz (1-1)
58min. Kamil Lullies (2-1)