Poniedziałek, 18 stycznia 2021. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Klasyfikacja strzelców. Zagrały tylko trzy drużyny, a gole strzeliły dwie

2020-11-02 10:42:16 (ost. akt: 2020-11-02 10:46:17)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Poniżej znajdziecie aktualne zestawienie strzelców goli dla drużyn z powiatu bartoszyckiego grających w piłkarskiej klasie okręgowej oraz A klasie.

Cresovia Górowo Iławeckie
2 — Mateusz Piechota, Jacek Staszewski, Mateusz Wierzbowski
1 — Jakub Gnaś (+1), Paweł Kasprzak, Łukasz Pisarzewski, Kamil Szkoda

Łyna Sępopol
7 — Łukasz Pawłowski
5 — Marcin Polkowski
4 — Damian Gigielewicz
2 — Rafał Naruszewicz, Szymon Rentkowski
1 — Mateusz Czajkowski, Szymon Czapla, Paweł Dobrzyński, Piotr Dobrzyński, Piotr Gigielewicz, Jakub Lemański, Andrzej Łojewski

Victoria Bartoszyce
3 — Kamil Kozera, Kamil Rubażewicz
2 — Jakub Kadziewicz, Radosław Pryszczepko
1 — Błażej Jodko, Krzysztof Kudlicki, Patryk Pęcak, Bartosz Rzeźnik, samobójcza, Kamil Warda

KS Wojciechy
8 — Paweł Kępkowicz
5 — Dominik Sófczyński
3 — Rafał Gwiazda
2 — Adam Biedulski, Adam Galiński, Dawid Sófczyński, Łukasz Tereszkiewicz
1 — Grzegorz Perlejewski, Robert Piecewicz, Kacper Tymcio, Mateusz Wróblewski

Granica Bezledy
7 — Łukasz Siedler
6 — Łukasz Boras
3 — Krzysztof Boras, Dawid Kuzia (+1), Robert Złonkiewicz
1 — Kacper Bobiński (+1), Kamil Brzostek, Robert Daszkiewicz

Reduta Bisztynek
9 — Kamil Samsel
4 — Kamil Jakubowski
3 — Dawid Maćkowiak, Arkadiusz Masiul, Tomasz Pawlik
2 — Mateusz Bruj
1 — Bogdan Bilicki, Dawid Busz, Kewin Kuczyński

Jak wyglądały klasyfikacje strzelców w poprzednich sezonach? Sprawdź:
rozgrywki 2018/2019,
rozgrywki 2019/2020 (niedokończone z powodu pandemii).

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages