Poniedziałek, 18 stycznia 2021. Imieniny Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Jedno miejsce w mistrzostwach Bartoszyc w futsalu wciąż czeka

2020-10-30 09:47:47 (ost. akt: 2020-10-30 09:57:08)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji do 6 listopada przyjmuje zgłoszenia do 21. Mistrzostwach Bartoszyc w Futsalu im. Stefana Pszczoły. Wolne jest już tylko jedno miejsce.

Organizatorom zależy, by liczba zespołów była parzysta, bo wtedy nikt nie będzie musiał w każdej kolejce pauzować. Na razie do rozgrywek zgłosiło się 15 drużyn: Dzikie Koty, FC Porto, Górowskie Talenty, Mroczna Armia, 20 BBZ, Batek, Delux, Digger, Tolko, KS Wojciechy, Legia-Bart, WM-Glass, Reduta Bisztynek, Żwir Wik oraz PHU PS-BUD.

Przypominamy, że tegoroczne mistrzostwa mają rozpocząć się 21 listopada. Rozgrywki będą odbywały się w nowej hali widowiskowo-sportowej przy ul. Słowackiego.

Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji przyjmuje zgłoszenia do 6 listopada, do g. 15. Każdą drużynę obowiązuje wpisowe 300 zł. Organizatorowi należy też dostarczyć imienną listę zawodników (maksymalnie 14 osób).

Zgłoszenia należy nadsyłać na adres slawomir.kirkuc@bartoszyce.pl. Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc na numer 793 798 401.

kwk

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages