Czwartek, 3 grudnia 2020. Imieniny Hilarego, Franciszki, Ksawery

Bezledy. Przedszkolaki miały święto pieczonego ziemniaka

2020-10-15 07:52:02 (ost. akt: 2020-10-15 08:01:42)

Autor zdjęcia: Bożena Kiszło

Przedszkolaki z Bezled wykorzystały dobrą pogodę na początku października i obchodziły Święto pieczonego ziemniaka. Oprócz pieczenia ziemniaka bawiły się na sołeckim placu rekreacyjnym.

Na początku października dopisywała pogoda, więc mogliśmy zorganizować imprezę na świeżym powietrzu - Święto pieczonego ziemniaka.

Skorzystaliśmy z zaproszenia pana sołtysa, który udostępnił nam teren do zabaw i miejsce wyznaczone do bezpiecznego rozpalenia ogniska.

Jesienny, ciepły i słoneczny dzień sprzyjał zabawom ruchowym na świeżym powietrzu, ćwiczeniom na umieszczonym w parku 'Sołtysowy Gaj" sprzęcie oraz biwakowaniu.

Wszystkim smakowały pieczone w ognisku ziemniaczki i kiełbaska z chlebem. Dzieciaki bez ograniczeń mogły wybiegać się po terenie parku pomiędzy drzewami, pozbierać kolorowe jesienne liście, zaobserwować przyrodę i wsłuchać się w jej głosy.

Była też okazja do zaśpiewania piosenek o Pani Jesieni. W drodze powrotnej przypomnieliśmy sobie zasady przejścia przez jezdnię i zastosowaliśmy je w praktyce.

Wszyscy przedszkolacy mieli zadowolone minki i buzie usmarowane pieczonymi ziemniakami.

Bożena Kiszło


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages