Piątek, 22 stycznia 2021. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Ruszyło szkolne współzawodnictwo. Za nami już dwa turnieje piłkarskie [ZDJĘCIA]

2020-09-17 15:22:12 (ost. akt: 2020-09-17 15:49:39)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Z nadejściem nowego roku szkolnego, w Bartoszycach ruszyło kolejne sportowe współzawodnictwo szkół podstawowych.

W środę 16 września 2020 r. na Orliku przy Szkole Podstawowej Nr 1 odbyły się rozgrywki w piłce nożnej 6-osobowej chłopców z klas VII-VIII.

Wyniki
SP 3 — SP 4 0:0
SP 1 — SP 7 1:2
SP 3 — SP 7 1:3
SP 4 — SP 1 7:1
SP 4 — SP 7 0:0
SP 3 — SP 1 4:0

1.SP nr 775:2

2.SP nr 457:1

3.SP nr 345:3

4.SP nr 102:13


Zwycięska drużyna SP 7 wystąpiła w składzie: Tylec Filip (2), Możejko Szymon, Uściniak Igor (2), Okuniewski Miłosz (1), Wojtkowski Maciej, Gola Denis, Kujawa Bartosz, Baranowski Karol, Welens Jan, Fijałkowski Marcel; opiekunem był Sylwester Nowokuński.

Zespół SP 4 wystąpił w składzie: Zembrzuski Karol (2), Bulejak Marcel (2), Błogosławski Krystian, Buśko Miłosz (1), Tyszecki Cyprian, Tyszecki Oliwier, Iwanicki Jakub (2), Sośnicki Szymon, Tarasewicz Sebastian; opiekunem był Sebastian Krawczyk.

Zespół SP 3 wystąpił w składzie: Jankowski Dominik, Bryl Igor (1), Boras Karol (1), Lewoń Gabriel (2), Szostko Szymon, Ślusar Łukasz, Kaniewski Dominik (1); opiekunem był Józef Lompa.

Zespół SP 1 wystąpił w składzie: Janowicz Olaf (1), Dądzik Szymon (1), Jurewicz Marcel, Pietrusewicz Patryk, Jaźwiński Łukasz, Wierzbicki Bartosz, Lachowicz Szymon, Krześcijański Filip, Gowkielewicz Kacper; opiekunem był Zbigniew Kuśnierz.

W czwartek 17 września 2020 r. na Orliku przy Szkole Podstawowej Nr 1 odbyły się rozgrywki w piłce nożnej 6-osobowej chłopców klas VI i młodszych.

Wyniki
SP 3 — SP 4 4:1
SP 1 — SP 7 3:3
SP 3 — SP 7 1:2
SP 4 — SP 1 0:2
SP 4 — SP 7 0:5
SP 3 — SP 1 1:1

1.SP nr 7710:4

2.SP nr 156:4

3.SP nr 346:4

4.SP nr 401:11

Zwycięska drużyna SP 7 wystąpiła w składzie: Szczygielski Kacper (1), Szerejko Borys (1), Kubelski Piotr (1), Dołżycki Michał (2), Szczypior Tymoteusz, Witek Jakub, Murawski Bartek (1), Pudełek Jakub (2), Kuźmowicz Paweł; opiekunem był Artur Kupis.

Zespół SP 1 wystąpił w składzie: Matejunas Igor, Kaliczyński Michał (6), Waszkiewicz Filip, Jezierski Milosz, Monkiewicz Bartosz, Banasiak Konrad, Ciecierski Miłosz, Chatkowski Piotr, Woś Mateusz, Sochan Adam; opiekunem był Tadeusz Albin.

Zespół SP 3 wystąpił w składzie: Kaziniec Szymon, Wojnicz Bartosz (2), Molęda Bartłomiej, Jagiełło Jakub (2), Bartoszuk Cezary, Zubalski Igor, Izydorczak Aron, Terebieniec Natan (2), Kobuszewski Bartek; opiekunem był Grzegorz Jurgielewicz.

Zespół SP 4 wystąpił w składzie: Szatkowski Dawid (1), Terejak Maksymilian, Zaczyk Piotr, Nowodzielski Michał, Wypniewski Maciej, Prijatka Maciej, Anusewicz Adrian; opiekunem był Sebastian Krawczyk.


Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa Nr 1 oraz Bartoszycki Ośrodek Sportu i Rekreacji. Sędzią głównym zawodów był Marek Ignatowski.

WSPÓŁZAWODNICTWO
1.SP nr 710 pkt

2.SP nr 16

3.SP nr 36

4.SP nr 46

5.SP nr 80

MI

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages