Siła Bartoszyce zakończyła udział w Warmińsko-Mazurskiej Lidze Wyciskania Sztangi Leżąc

2020-08-31 13:25:12(ost. akt: 2020-08-31 13:43:49)
Ekipa Siły Bartoszyce podczas finałowych zawodów tegorocznej Warmińsko-Mazurskiej Ligi Wyciskania Sztangi Leżąc

Autor zdjęcia: Archiwum MLKS Siła Bartoszyce

Sześć razy reprezentanci Siły Bartoszyce stawali na podium podczas finałowego turnieju Warmińsko-Mazurskiej Ligi Wyciskania Sztangi Leżąc, który odbył się w Kajkowie pod Ostródą.
W wadze do 93 kg zwyciężył Krzysztof Mandziak. Jego najlepszy rezultat to 207 kg. Ten sam zawodnik zajął również trzecie miejsce w rywalizacji open, biorąc pod uwagę trzy tegoroczne zawody ligi.

Druga w kat. +73 kg była Justyna Ząbek (95 kg). W tej samej rywalizacji trzecie miejsce zajęła Marzena Kacprzak (65 kg).

Na najniższym stopniu podium stawali jeszcze: Kacper Patecki (juniorzy do lat 18, wynik 92 kg), Tomasz Leszczyński (kat. 83 kg, wynik 160 kg) oraz Marek Makarewicz (kat. +125 kg, wynik 215 kg).

W punktacji drużynowej MLKS Siła zajął czwarte miejsce.