Legia-Bart wreszcie zwycięska. Worek z golami rozwiązał się po przerwie [ZDJĘCIA]

2020-08-27 21:11:27(ost. akt: 2020-08-27 21:21:31)

Pierwsze zwycięstwo w rundzie jesiennej ProTrainUp Ekstraklasy Trampkarzy odniosła Legia-Bart Bartoszyce. W 3. kolejce pokonała u siebie Czereś Sport Olsztyn.
Do przerwy na stadionie miejskim im. Kazimierza Górskiego kibice nie zobaczyli żadnego gola. Te zaczęły padać za to po zmianie stron. Wszystkie dla jednej drużyny — tej z Bartoszyc.

Legia-Bart pokonała olsztyńskich rywali 5:0 (0:0). Bramki dla zwycięzców strzelali Marcel Bulejak (3), Jakub Iwanicki oraz Wiktor Krzywda.

To pierwsze zwycięstwo bartoszyckiej drużyny w rundzie. Wcześniej przegrała ona z Żuri Olsztyn i Jeziorakiem Iława. Rozgrywki ekstraklasy trampkarzy można śledzić tutaj.

W następnej kolejce Legia-Bart ponownie zagra u siebie. W niedzielę 30 sierpnia będzie podejmowała Olimpię II Ełbląg (g. 11).